audi s1

audi s1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
znate li sta se sprema za 2008 za 402 a a neznte e pa sad cu reci
u sloveni se sprema audi s1.Vozice ga onaj grubelic sto je za sada rekorder na 402 na balkanu.Imace 5 bobina za svaki cilindar po jednu motor ce ravijati oko 1100ks + 2x 250ks nos kako kazu vozi ce oko 9 cec imace oko 1000kg imam slike al kako da ih stavim ovde
 
Član
jbt upravo mi frend govori o edijevom novom projektu
uf... tako ti je to kad novce imas ajmeeeeee sta ce to da cupa asfalt
 
Član
evo c/p sa fordfanclub-a
pas ti mater... cudoviste... i to pravo...

Uz Petrov Lupo najbolji i najjaci projekt na ovim prostorima... Neka se ne uvrijedi nitko drugi, ima stvaro hvalevrijednih i odlicnih projekata, ali ovo je nesto sasvim drugo...

Sa nitrom ovo bi trebalo imati debelo preko 1000 KS, a o vremenu na 402 se moze samo nagadjati... A i odlicna je stvar sto se auto nece raditi samo za ravno

evo c/p sa dijelovima sa www.avtomobilizem.com


- blok pripravljen po specifikaciji IMSA bloka(so razlike med serijskim kar velike)
- glavna gred IMSA (NOVA!)
- močnješi glavni ležaji za gred (IMSA)
- močnjejši ojnični ležaji za gred (IMSA)
- suhi karter
- oljna pumpa za suhi karter predelana dodatno v audi motorpsortu
- custom audi motorsport vztrajnik
- dirkalne ojnice za 10.000rpm in 1.300NM
- dirkalni kovani bati z nizko kompresijo in visoke obrate
- glava IMSA
- odmične dirkalne SCHRICK (zelo podobne po specifikaciji kot IMSA)
- seveda vse nastavljive (odmične), tako da bomo tukaj iskali najboljše razmerje odzivnost/končna moč
- custom izpušni kolektor (verjetno bomo probali 2 varianti, da vidimo kaj se bolj obnese)
- sesalni kolektor - možni 2 varianti - ali S1 (IMSA) original seveda ali pa 5 loputk za gas - za vsak cilinder posebej in custom plenum naprej
- glede injektorjev se se odločamo ali 10x 750ccm ali 5 x 1600ccm(je več odločimnih faktorjev v igri)
- 3 x bosch motorsport 044 pumpa
- Autronic za krmiljenje vsega namesto motronica
- IC velik in prilagojen - glede na prostor
- turbo custom, keramični ležaji, ojačana vetrnica (ni oznake) ampak velik
- wastegate (se še nismo odločili)

Več se zdele iz glave ne spomnim.
Za karoserijo in ostalo še spišem.
 
Član
A znas li ti da dolazi neki tip iz BiH koji je sastavio sebi RX-7-icu a da niko nije znao za taj projekat...kazu ima oko 1700KS, i vrijeme ce joj biti nekih 7,5 sec... bez NOS-a naravno...
 
Član
dan te jeb... sta ce audica da ide e ovo je pravi GOSPODAR PRSTENOVA
@ samir prvi put cujem??
imas li kakvi jos informacija??
 
Član
Gledam ovu karoseriju, jel ovo fakat S1?! Ja sam kontao da ce komponente ubacivati iz S1 u Coupe Quattro il tako nesto, al ovaj auto ima SWB i prosirene blatobrane, kao da je pravi Quattro Sport?! Svakako ce biti zvijer, jedva cekam da vidim to u akciji, valjda se pojavi nekad u BiH :)

SamiRX-8 ajd ne zezaj raju, kakva Mazda ba. A posebno 7.5 sekundi, iskreno, mislim da to gotovo niko ne moze ostvariti u BiH, cak i da dovedu auto koje ide tako brzo, sumnjam da ce naci dovoljno dobru pistu da ga se neko usudi "lansirati" tako brzo. Daj ba, ne zaboravi da Veyron vozi 10.4 s na 402...
 
Član
ovaj da ima ugusii sveeee i Vr6 i lanciuu ja mislim pa makarrr....ovo je cudovistee....NORMAL AUDI ..hehe :) petakk....
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Gledam ovu karoseriju, jel ovo fakat S1?! Ja sam kontao da ce komponente ubacivati iz S1 u Coupe Quattro il tako nesto, al ovaj auto ima SWB i prosirene blatobrane, kao da je pravi Quattro Sport?! Svakako ce biti zvijer, jedva cekam da vidim to u akciji, valjda se pojavi nekad u BiH :)

SamiRX-8 ajd ne zezaj raju, kakva Mazda ba. A posebno 7.5 sekundi, iskreno, mislim da to gotovo niko ne moze ostvariti u BiH, cak i da dovedu auto koje ide tako brzo, sumnjam da ce naci dovoljno dobru pistu da ga se neko usudi "lansirati" tako brzo. Daj ba, ne zaboravi da Veyron vozi 10.4 s na 402...

Hoćeš da ti turim video gdje S2 ide 8,6!!!
 
Član
covjece koja cudovista ce se pojavit...odsad nece samo smrdit gume pri startu nego i prekopan asfalt...bit ce ovo zanimljiva sezona samo tako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top