AUDI RS4 replika

AUDI RS4 replika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
duleprof je napisao(la):
!!q3M5ygBW0~$(KGrHgoOKiYEjlLmep38BKsRlrE4Fw~~_27.JPG


evo ga polovan 17,900 EUR

klik

jos koja slika :icon_smile:
!!q0EQrg!m0~$(KGrHgoH-DsEjlLl)w!eBKpC5rb1Rw~~_27.JPG

!!q0EQsgBG0~$(KGrHgoH-D!EjlLl0oH(BKpC5u39SQ~~_27.JPG


p.s. ovi su pravi , ne replike



Jesu pravi, i extra su samo ovo je model za generaciju stariji od onog kako je on napravio da onaj izgleda, sto sigurno svi znate, a novi model ne mozes naci za 17.900 EUR...
 
@hudler, kako to mislis pa i replika je sada B7 RS4 kao i ovaj sto je dule postavio i on je RS4 B7, nema novije generacije, bar ne jos jer RS4 B8 tek treba izaci na trziste...
 
Član
May: It's a perfect car, you can't make it slide, Clarkson: ..... You ment... You can't make it slide?

Preauto :cool:
 
Član
e da mi je i repliku a kamol pravog, covjeku bas respect veliki i za ovo treba biti cvaka pa uradit
 
Član
@hudler
wtf:icon_question:
O čemu ti pričaš molim te ? Nije mi jasno pa nema još novog RS4 B8, poslednji model je RS4 B7 8E a prije njega ima RS4 B5 8D i nema više RS4 to su jedini modeli. Valjda ti to znaš:D

A koliko ja vidim ovo je replika RS4 B7
 
Član
Kako uopse mozete i komentarisati ovo ??!?Pa cak i kada je sve uradjeno vrhunski (kao u ovom slucaju) morate srati nesto, znaci znamo da je covjk zaljubljenik istinski, i da je clan tog RS cluba ili sta vec i opet....
Pa covjek je ovo uradio sebi za dusu i svoj gust to se ne moze osporavati!!
Jednostavno covjek je SAM NAPRAVIO RS4 (ko to jos moze reci na svijetu?!?!?!?!)
Skontajte se malo
 
Član
Jao vi se ko djeca naduravate.....pa nisu svi kokuzi kao mi u BiH i nisu svuda ista mjerila....bilo kako bilo....sto i vi nebi ovo radili da mozete....??Sto neko rece zabavis se itd...nije ceif sve kupiti na gotovo...btw lik je slozio autic sa ukusom....farba..zuti farovi...fele...svaka cast..
Ja sam okorjeli BMW fan...ali uvijek kazem,to je moj izbor ali svaka cast audiju..u zadnje vrijeme su se pokazali i stali rame uz rame sa Mercom i Bmw...za svaciji ukus...sta god da probere nema zaj*a ;)
 
djavolica je napisao(la):
Pa džaba mu sve što ima kad nema ono osnovno od RS-a : SRCE!
Ostalo kolko god skupo il jeftino bilo je najmanje bitno, ne čini RS-a karoserija nego motor ;)
Isto ko i razno kopiranje M-a i još x drugih auta...bez motora ništa od tog...ima sve, samo mu fali motor=ko da i nema ništa :D

POTPIS:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top