AUDI RS4 replika

AUDI RS4 replika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne znam jeli vec bilo, ali nebitno uglavnom ako neko ima Audi B6 i mnogo love i zeli imati RS4, onda neka pogleda ovo:icon_biggrin:

ovako je auto izgledao tek kupljen
MVC-001F.jpg

MVC-005F.jpg


zatim su uzeta RS4 sjedista
IMG_2318.jpg

onda se pocelo raditi uveliko, stizali dijelovi
Brems3.jpg

Bakskjerm.jpg

Grill.jpg

Koffertlokk.jpg

DSC00087.jpg

IMG_3526.jpg

IMG_3652.jpg


zatim farbanje...
IMG_3645.jpg

3-1.jpg

1-2.jpg

Picture072.jpg


i na kraju...
foran.jpg

bak-1.jpg

foran2.jpg
 
Član
E onda ne bi bio TUNING vec fabricki auto ovak jeste ....:icon_smile:

Al perverzija je kako dobro izgleda ...:cool:
 
ma vecina dijelova je sa ebaya po prilicno niskim cijenama,i sama osnova nije puno placena, a nov RS4 je bio skoro 60000 eura;)
 
BHT Ovisnik
cisto sumnjam da bi mogli nogo kupiti,ovo je perfektno urađeno,bez rijeci:cool::cool:
 
Član
Ovo nije jeftino izaslo i ovo opet nije RS4. Nit ima tu masinu, mozda ni Quattro, nit istu unutrasnjost i jos nekih "djidja", koje ne vidim na slikama gore. Jest da izvana izgleda kao RS4 i to je to, dobar auto za nekoga sminkera koji se hoce furati okolo...
 
nisam stavio slike unutrasnjosti, unutra je sve kao i kod RS4 osim volana, i da ima Quattro, jedino me sramota reci koje motor:D
 
Pa džaba mu sve što ima kad nema ono osnovno od RS-a : SRCE!
Ostalo kolko god skupo il jeftino bilo je najmanje bitno, ne čini RS-a karoserija nego motor ;)
Isto ko i razno kopiranje M-a i još x drugih auta...bez motora ništa od tog...ima sve, samo mu fali motor=ko da i nema ništa :D
 
super izgleda,samo kako i drugi rekose kolko je ulozio para i vremena mogo je imati orginal RS4 sa pravom cukom,ovako neznam sta je pod haubom?
 
Početnik
dobar pravo;););)
i ja bik volio mog sredit vako
al neće ibej kodnas da šalje
ev ja tražim oprugu
pukla mi sporska
ima jedan taksista daje mi standardne, pa more bit da ih srežem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top