AUDI RS4 replika

AUDI RS4 replika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ovo nije jeftino izaslo i ovo opet nije RS4. Nit ima tu masinu, mozda ni Quattro, nit istu unutrasnjost i jos nekih "djidja", koje ne vidim na slikama gore. Jest da izvana izgleda kao RS4 i to je to, dobar auto za nekoga sminkera koji se hoce furati okolo...

Bas tako...jeftino nije sigurno bilo ovo sve skemijat i jos plus osnova, lijepog kesha je tu zdrobljeno...dobro on izgleda nema govora..uradili su ga bez greske a neko rece nebi to onda bio tuning a po meni nije ni ovo..vise je neki facelift al et...
 

LSD

Član
ljudi CEJF nije skup,
onaj koji je imao para da uradi ovo 99,999999% ima bar jos jednog RS-a i bar kakvog M-a
svaka mu cast na ovom
 
Član
Nov je preko 70000Eura( možeš uzeti u obzir da se već odavno nemože poručiti, jer je proizvodnja RS4 B7 odavo stala, kvota ispunjena), postoje slike od čitavog projekta, niti jedan dio nije sa E baya, sve je od dilera naručivano.
Te je na kraju u njemu zaista i završio RS4 motor V8, momak je dugogodišnji član RS6.com foruma, i ovo je staro oko 2 god.;)

Njegov odgovor zašto je ovo radio: " Mogu financijski, te sam zaljubljen u RS4".
 
Ja budale majko drago. "Mogu financijski,te sam zaljubljen u RS4",pa kad je vec toliki zaljubljenik onda bi bar trebao da zna da i dalje nema RS4 nego REPLIKU.S obzirom da je koliko vidim skoro svaki dio zamijenjen onim sa RS4-ovrke (pa cak i motor) onda ga je sigurno na kraju ispalo skoro kao da je uzeo pravu stvar,mozda ipak jeftinije,ali svejedno.

Inace sam veliki mrzitelj replika :D
 
0g1 je napisao(la):
ovo je odlicno uradzeno , ali on nikad nece imat onaj zvuk od RS

zasto ne , pa ima motor od RS-a , vjerovatno i ispuh i sve ostalo , liku respect fkt , ima unikatnog RS-a koji zgleda opasno al bas opasno :icon_twisted:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
ovo je odlicno uradzeno , ali on nikad nece imat onaj zvuk od RS

zasto ne , pa ima motor od RS-a , vjerovatno i ispuh i sve ostalo , liku respect fkt , ima unikatnog RS-a koji zgleda opasno al bas opasno :icon_twisted:

ma ja sam mislio samo na izgled od RS al kad je ubacen i motor naravno da ce imati
 
Član
Ja se slažem da nije baš pripameti al haj, ima nas svakakvih, meni je daleko najača boja vozila.;)
 
Član
jeftinije bi mu bilo da je uzeo jednog RS-a za dijelova nego sto je uzimao komadno :lol:
 

IGY

Član
ja bi radije motor od RS$ zgurao u obicnog audia i furao se i deroa levate :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top