AUDI RS4 replika

AUDI RS4 replika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pregledao sam sve postove od pocetka i slike naravno i mogu sam jedno reci svaka cast coveku na ulozenom trudu i parama a ostali sta misli pa nek misle i pricaju sta hoce ko im brani a boju mu ja vrh vrhova ;)
 
Član
Ljudi veci je gust voziti nesto sto si sam uradio, sigurno je i ovaj lik ucestvovao u radovima... Nije isto platiti lovu uzeti auto i cao i malo se sroditi s njim kroz ucestvovanje u njegovom stvaranju... jbg gust je gust
 
Član
hudler je napisao(la):
Ljudi veci je gust voziti nesto sto si sam uradio, sigurno je i ovaj lik ucestvovao u radovima... Nije isto platiti lovu uzeti auto i cao i malo se sroditi s njim kroz ucestvovanje u njegovom stvaranju... jbg gust je gust

Svaki dio je sklopljen u njegovoj vlastitoj garaži, te se nijedan šaraf nije stavio bez njega, zaljubljenik totalni;)
 
BHT Ovisnik
meni osobno je bolje ovako,napravio je sasvim novo auto,zabavio se,dobio respekt sto je sve uradio,uziva u tome,cak sto je najzanimljivije iz audia b6 je nacinio ovo,lako je kupiti rs4,al ovo je mnogo veci gust i glupe su mi price mogao je kupiti sebi
 
Član
auto je bomboncic :) a vjerujem da ga je puno jeftinije izasao nek da se uzimao novi...a ovak i jos ulozeni trud :)
 
Član
i.t.a. je napisao(la):
auto je bomboncic :) a vjerujem da ga je puno jeftinije izasao nek da se uzimao novi...a ovak i jos ulozeni trud :)

;) ma 100%, jos ako je prodavao djelove sto je skinuo sa originala nabere se i tu fine lovice...
 
Član
!!q3M5ygBW0~$(KGrHgoOKiYEjlLmep38BKsRlrE4Fw~~_27.JPG


evo ga polovan 17,900 EUR

klik

jos koja slika :icon_smile:
!!q0EQrg!m0~$(KGrHgoH-DsEjlLl)w!eBKpC5rb1Rw~~_27.JPG

!!q0EQsgBG0~$(KGrHgoH-D!EjlLl0oH(BKpC5u39SQ~~_27.JPG


p.s. ovi su pravi , ne replike
 
Član
Moram reci da je i ovaj ovo dobro odradio, trebalo je to sve upasati.
Kod nas vecina majstora ne zna ni ispraviti orginalnu haubu i upasati na auto:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top