AUDI RS

AUDI RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kod mene jaran je uzeo fino lijepo skino taj dio na masci gdje je audijev znak i te rezice i samo ispod iz unutrasnje strane puko mrezicu i dobio potpuno isti look ko i ovaj gore audi (nije ovaj crveni vec ovaj drugi gor iznad)
 
eddo je napisao(la):
kod mene jaran je uzeo fino lijepo skino taj dio na masci gdje je audijev znak i te rezice i samo ispod iz unutrasnje strane puko mrezicu i dobio potpuno isti look ko i ovaj gore audi (nije ovaj crveni vec ovaj drugi gor iznad)

Znam da se moze i to uraditi nije nesto komplikovano ali hocu bas masku pravu da stavim pa zato pitam, mislila sma da je negdje naknadno kupovao pa samo da vidim sa kojeg jos audija odgovara...nista... imaju dvije na ponudi pa neka ce se morati uklopiti:lol:
 
Super sredjen audi, al opaka ti je motorcina, uhuuu, Boga ti, al iskreno, koliko potrosi kad ga bas, al ono bas momacki cijepas?
 
Član
ma ne trosi puno. sto kaze kod mene jaran 2 kick down-a i nazad na pumpu hahahahahahahahahahahahahahaha
 
Član
audi je sila, svaka cast... nije ni cudo sto mi je omiljeno auto ehehe... (kod mene je bio 1.8 pa je po gradu uzimo 10-12 litara pri nekoj prosjecnoj voznji) tako da ovo trosi i vise...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top