AUDI RS

AUDI RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
u svakom slucaju bibi ti je extra, al je malo previse napucan za moj ukus.I nekako ko da ima previse boja na sebi, te mrezice naprijed, onda unutrasnjost i sta ja znam.Ja bi to mozda malo drukcije uradio, al u svakom slucaju bibi je pravo dobro uradjen.I kako vidim lijepih je para ulozeno u ovo auto.Felge, spojleri, muzika, motor .... ovo je onaj pravi tuning hehe
 
Član
hvala hvalaa.....:)...bice tu jos maloo sredivanja audija samo da je dobiti jos malo paraa sa strane i bicee hheeh....
 
Jesi ti kupovao ovu masku?Ako jesi gdje i za kojeg je tacno audija namjenjena?Jer ja ovu svoju staru bas i ne mogu da uklopim na haubu, pa da vidim sa kojeg bi mogla:icon_rolleyes:
 
Član
aha mislis onda na grilll ...to sam uzo u kompletu sa haubom...:)....a taj grill je namijenjen samo za b4,,,a za tebe ima onaj za 80/90 B3 modele...a men je lijep grill onaj sa znakommm ona mreza aliii samo sklonjen znakk bas mije ono lijepo sad kako teb se svida neznam.....
 
Audi RS je napisao(la):
aha mislis onda na grilll ...to sam uzo u kompletu sa haubom...:)....a taj grill je namijenjen samo za b4,,,a za tebe ima onaj za 80/90 B3 modele...a men je lijep grill onaj sa znakommm ona mreza aliii samo sklonjen znakk bas mije ono lijepo sad kako teb se svida neznam.....

Tako jeste bilo samo je doslo do izmjene.Iz ovoga:
80nk67c.jpg

Preslo je u ovo:
8f4f4tg.jpg

Tako da maska koju sam ja imala ne moze stati na ovu haubu, a nemam namjeru ostavljati ovu postojecu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top