AUDI RS

AUDI RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ooo profesor se vratio , a sad nekontam zar nisi bio skino ove pragove, bila je slika bez njih jel da. a interesuje me muzika . de stavi koju sliku i de malo o tome napisi , izgleda mocno subwofer na zadnjoj polici .
 
Član
zasto profesor.....???? pa slike su one bile bez spoilera to je bilo prije.....a bice i od muzike slikaa samo se nemoj quattro sikirati :)........a hvala na cestitkama.....A evo slika i od muzike..
 
Član
E jesi ti nakrcao svega u taj auto, ali još nije previše, ni slučajno...
Koliko vidim, uložio si ti u njega i nešto novaca i sad imaš ljepuškasto i moćno auto...Meni osobno se najviše sviđa što ima podosta konjića jer toga nikad dosta, koliko mu treba do 100?
 
sta mislis o tome da mu skines te ukrasne lajsne?nekako mislim da bi bio ljepsi bez njih jer ipak je auto uradjeno na sportski look, a te lajsne idu vise ko forsira eleganciju, pa su nekako na njemu suvisne...to je moje misljenje al opet...ko voli nek izvoli...muzika je dobra koliko se moze vidjeti, al najbolje od svega je, kao sto vec prije rekose fin broj konjica:icon_twisted:
 
Član
dp 100 km/h nabija malo manje od 8.0 sekundi nemoze brze ..:(......djavolice jel mislis na te krom lajsne sa strane....???..ili???..
 
Član
hvalaaa hvalaa...samo moguli dobiti par savjetaa kako da se rijesim tih lajsnii.....da samo prefarbam taj korm ili da ih skinemm..skroz.===????
 
Audi RS je napisao(la):
hvalaaa hvalaa...samo moguli dobiti par savjetaa kako da se rijesim tih lajsnii.....da samo prefarbam taj korm ili da ih skinemm..skroz.===????
moj ti je savjet da skines skroz jer ce biti ruzno ako ti kasnije spadne boja sa njih a i mogu se takve iskoristit recimo za neko drugo auto
ne znam tacno kako se to skida ali mislim da ce auto sasvim ok izgledati i bez njih barem sudeci po drugim takvima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top