AUDI RS

AUDI RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
audi 90 quattro 20v.2.3 motor 180 Ps......audiju je Tjuniran na temelju audija RS2,dodatna oprema mu jee..HAUBA OD AUDIJA B4 koja je nastavljena i rezana na macije oci..+siroki blatobrani..svijetla od audija RS2,spoiler prednji zadnji i prag takoder od RS2,sportski auspuh+filter(K&N),prednjem spoileru dadana usna,,unutrasnjos audija je ostala koliko toliko klasicna ali zamjenjen je volan,sicevi recaro audijeve verzije,mjenaj kraci,muzika pioneer..i sony...MOTORU NISTA EXTRA NIJE RADENO OSIM NOVE SPORSKE LAMELE;I AUDI JE IZVADEN KATALIZATOR;;... KAZU DA BI BIO RED DA SE I JA PREDSTAVIMM JA SAM IZ SANSKOG MOSTA TO JES UNSKO SANSKI KANTON; VLASNIK EMIR.(BILLY):::VRHPOLJE::
 
Član
audi je super, samo mi je zadnji spojler nekako prenizak...al kad se pogleda ukupno super...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
audi je super, samo mi je zadnji spojler nekako prenizak...al kad se pogleda ukupno super...

Probaj ga srediti u PS da vidimo kako bi to ti odradio profesionalac:icon_biggrin:
 
Član
Dobro auto, primjetljivo :D

Moj savjet skini ovaj bluethoot naprijed :) obrve i oznaku s4 ;) i izjednači boje naprijed znači boju grila i ove mreže skroz nisko probaj staviti iste, a ne da je jedna srebrena a druga crna ;)


to bi bilo po mom ukusu a sad svako svoje ima ;)
 
Član
Slazem se za ove mreze, treba ih staviti u istu boju, a svidja mi se ova neonka, jeli ispod cijelog auta ili samo ovo naprijed!? Unutrasnjost je poprilicno dobra osim ovih kromiranih podmetaca ali to je tvoj izbor i postujem to, instrument tabla je super odradjena! Uglavnom vrlo dobro odradjeno, svaka cast, sretno u nastavku!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top