Audi Q7 V12 TDI | BMW M5 [Autocar]

Audi Q7 V12 TDI | BMW M5 [Autocar]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Umirem kakvi noboovi,hahahaha pa čitav M možeš u gepek od Q stavit, i naravno da je brži al koliko, jako malo na ovim uvjetim, a Q7 teži 800Kg i prati ga....nemogu uopće smisleno komentirat postove od pojedinaca...
 
Član
de sta se raspravljate ko djeca,nebulozno je ovo uporedjivati jer Q7 ima 1000nm a M5 520nm i samim tim se ponistava tih 800kg viska sto ima M5 zato je ipak bio tako blizu,jer ovaj V12 dizel je monstrum i ne bih uopste poredio 500 konja turbo dizelskih sa 500ks atmosferskih,nije fer;)
 
Član
vladica85 je napisao(la):
de sta se raspravljate ko djeca,nebulozno je ovo uporedjivati jer Q7 ima 1000nm a M5 520nm i samim tim se ponistava tih 800kg viska sto ima M5 zato je ipak bio tako blizu,jer ovaj V12 dizel je monstrum i ne bih uopste poredio 500 konja turbo dizelskih sa 500ks atmosferskih,nije fer;)

bravo! ;)
 
Početnik
ma neka je BMW pa makar i biciklo,

svaka cast i Audiju,i prelijepa su auta al BMW....uhhhhh
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
hajmo onda uzeti X5 M verziju, koja ima jos bolje ubrzanje od M5, a tezak je ko i Q7...

Nisi kompetentan da pišeš postove, pa čak ni vlastitu marku koju voliš BMW, nepoznaješ, X5 M nije ni blizu M5 razlika od 0-200km/h je više od 2 sec...zato mir...
 
Član
joj ovih audi-jevaca....nema ovdje potrebe za raspravom...sve cinjenice su vec navedene...tako da....M POWER...
 
BHT Ovisnik
a audia sto dere:cool:
daj ti meni bmw-a e60 2,5 il 3,0 dizela pa ne bi bilo sretnijeg covjeka,kako oni idu,a tek ove grdosije:cool:
 
Član
bogami slabo bmw, razocaran sam,cado ga stize ,i to dzip koji je 800kg tezi,a M sportski model ,dizlo power,trebali su staviti nekog 535dizela bmwa mozda bi on bolje isao od ovog puza :)
 
Član
Ja kako skonta lika iskljuceno je sve na Bimeru protiv proklizavanja a kod onog je pogon na sve cetri.
Olaksali su audiju, zato je ovako mala razlika....
Na suhom nema nikakve sanse, al to onda ne bi bilo interesantno:):):)
 
Član
malo ja procacka po netu...nije ovo nikako dobro...mokra podloga, BMW-u je dodala cijelu sekundu na ubrzanje...jer ubrzanje audija je 5.5 sekundi do 100 km/h...tako da mokra podloga ide na stetu BMW-u...
daj ih na suho, pa cemo vidjet "puza"
 
Član
Srdjo srdjo :D
Ovdje su ustvari pokazali kako bmw m5 ide.. gledajuci vremenske uslove, tj stanje podloge, i ostalo.. al nebitno.. niko ne kaze da ovaj audi q7 nije brutalan.. dizel na steroidima :D
 
Početnik
kako god stavis BMW opet prvi....

@Faya_M5 drug ne nerviraj se zbog likova koji neznaju sta pisu...

BMW je BMW....nema se tu sta pricat.
 
svi zapeli za 800kg sto je q7 tezi , ali zato ima 1000Nm a M5 520Nm i to Nm su ponistili tu razliku u kilazi tako da dodju na isto. BMW-u iskljuceno sve a Q7 sa quatro pogonom i tu je audi u prednosti , kako god kad bi birao ja bi uzeo ML63AMG :cool:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
svi zapeli za 800kg sto je q7 tezi , ali zato ima 1000Nm a M5 520Nm i to Nm su ponistili tu razliku u kilazi tako da dodju na isto. BMW-u iskljuceno sve a Q7 sa quatro pogonom i tu je audi u prednosti , kako god kad bi birao ja bi uzeo ML63AMG :cool:

davno sam ja to napisao:D


de sta se raspravljate ko djeca,nebulozno je ovo uporedjivati jer Q7 ima 1000nm a M5 520nm i samim tim se ponistava tih 800kg viska sto ima M5,zato je ipak bio tako blizu Q7,jer ovaj V12 dizel je monstrum i ne bih uopste poredio 500 konja turbo dizelskih sa 500ks atmosferskih,nije fer
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top