Audi Q7 V12 TDI | BMW M5 [Autocar]

Audi Q7 V12 TDI | BMW M5 [Autocar]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
olensoner je napisao(la):
jao strucnjaka svi vozali M5 i RS6 pa znaju, ko da bi vama znacile te stotinke kada bi posjedovali ta auta...

ja znam da ga necu nikad posjedovat, tako da mogu samo pricat o brojkama s papira...
 
Član
jebo to..ima li kakav test golf 2 1.6d vs 1.3 benzin?to su auta...a za ovo...M POWER...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
@VR6Boki:ma pazi, ja sam prizno da je brzi...ok, ali naravno postoje razlozi...to sto je on tezi kao karavan su male razlike, s obzirom da su dvije turbine...i eto ti dokaza, do 100 jest audi brzi de 2 desetinke, al je fazon sto se te 2 desetinke drze do 200 km/h...i 1/4 mile, brzi BMW...
na stazi su ti svi rezultati od razlicitih vozaca...
kad uzme da ih vozi jedan vozac, na istoj stazi, pri istim uslovima, onda nek se rezultati objave...
(vidio si sigurno sta se desilo s GT-R-om kad su ga Porscheovi vozaci vozili...oko 20 s razlike naspram japanskih vozaca)

@BaX: vidim eto kolko ti znas, da ne znas da je u R8 iz Lamborghinija motor...cak i ovaj u RS6 korijene vuce iz Lamborghinija...dok BMW SAM razvija motor, i to motor koji vec par godina osvaja nagrade za motor godine...
naci ti brate dragi sta...ja ako imam 19 godina, ne mora znacit da nista ne znam...
i usput, vladica85 ti je sve reko...

Od sada te zovem Talent..... dečko.... od 1998.god. 100%-tni vlasnik Lamborghinia je AUDI.... svi motori koji su se od tada nalaze u Lamborghiniu, se rade ni manje ni više nego u Njemačkoj i Belgiji 2 Audijeve podružnice zvane Quatrro GMBh( specijalni audijev odjel za top modele) zato dečko mir.... svi su 100% Audijevi motori.... zato tvoje postove uopće ne uzimam u obzir...

Još nešto.... RS6(avant) 1/4 mili 12.4 0-200 13.3
Od M5 neću pisati...

Sretno na edukaciji....
 
Član
cuj...pa ako je vlasnik, talentu moj, ne mora znacit da mu on pravi motore...i VW je vlasnik Audija, pa jesul svi motori u audiju iz VW-a..?
ako je tako, onda je svaki motor u Lamborghiniju iz VW-a!
ali, posto nije tako, nadji malo sta o tom motoru...taj motor je cijeli razvio LAMBORGHINI, i audi ga samo koristi u svojim modelima...
stvarno poznajes sve...nema :lol:
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
cuj...pa ako je vlasnik, talentu moj, ne mora znacit da mu on pravi motore...i VW je vlasnik Audija, pa jesul svi motori u audiju iz VW-a..?
ako je tako, onda je svaki motor u Lamborghiniju iz VW-a!
ali, posto nije tako, nadji malo sta o tom motoru...taj motor je cijeli razvio LAMBORGHINI, i audi ga samo koristi u svojim modelima...
stvarno poznajes sve...nema :lol:

VW je KONCERN, odi na google, pa pogledaj što znači ta riječ, pa ti bude nešto jasnije u vezi Audija&VW...
Moj zadnji post u vezi ovog, jer sa tobom uistinu nema smisla diskutirati...
Mala raja i to limited edition, možeš da budeš moderator kategorije Humor..

Pozdrav.

BaX

RS For Life
 
Član
hahaha...drug, glup si kolko si tezak...ohladi ba malo
ja jos ne vidim da audi dje osvoji sta...ne vidim taj motor nidje...
al fazon je, sto ga necu ni vidjet, jer pored BMW-a nece sigurno uzet...
nadji ti malo ako si vec pametan, ko je napravio ustvari taj motor, pa pricaj...
i dalje, sam R8 se zasniva na Gallardu...Gallardo je izaso prije 5 godina, jel sad hoces rec da je njega cijelog audi napravio?? da naravno, napravio ga audi, da bi kroz 5 godina imo za svoj model osnovicu...hhh
 
Znate ba sta ,dodje GTR i pojede sve te vase audije,hahhaha! Sta's sad BaX?

Ah sto volim japance,u raspravama uvijek imam argumente:D:D
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
cuj...pa ako je vlasnik, talentu moj, ne mora znacit da mu on pravi motore...i VW je vlasnik Audija, pa jesul svi motori u audiju iz VW-a..?
ako je tako, onda je svaki motor u Lamborghiniju iz VW-a!
ali, posto nije tako, nadji malo sta o tom motoru...taj motor je cijeli razvio LAMBORGHINI, i audi ga samo koristi u svojim modelima...
stvarno poznajes sve...nema :lol:

VW je KONCERN, odi na google, pa pogledaj što znači ta riječ, pa ti bude nešto jasnije u vezi Audija&VW...
Moj zadnji post u vezi ovog, jer sa tobom uistinu nema smisla diskutirati...
Mala raja i to limited edition, možeš da budeš moderator kategorije Humor..

Pozdrav.

BaX

RS For Life

Ne znam zašto se svađaš s djecom. Nikad neće sjesti ni u što brže od golfa 2 a puna im usta M-ova i RS-ova.

Limited Edition znanjem, iskustvom i godinama :icon_rolleyes:
 
Član
pa vidis sjeo sam u dosta auta jacih od Golfa 2, i vozao dosta auta...tako da mi ti nemoj nista pricat...
jesil se to ti mozda navozo M-ova i RS-ova???
a vidim i on ima RS-a...sve stigovi u PM...
 
:icon_question::icon_question:

sta se desava ovdje??aaa??

nevalja ni jedan,sta se prepucavate bezzz:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top