Audi Q7 V12 TDI | BMW M5 [Autocar]

Audi Q7 V12 TDI | BMW M5 [Autocar]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8uJ-qLPzXxg&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8uJ-qLPzXxg&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Član
s obzirom da je Q7 dosta tezi al i da ima veci obrtni moment od bmw-a dobro se drzao,mada ne moze se bar po meni porediti nista sa onim zvukom M5-ce:)
 
Član
2 Vozila koja se nemogu porediti, al gledajte to ovako, na svim gradskim "potezanjima" nešto što teži 2500kg ubija većinu vozila.... damn:123:
 
Član
bas glupo vala poredjenje...dje ce to poredit...sam kaze 800 kg (ako sam ja dobro skonto) tezi...znaci BMW ima oko 1800 kg, Audi oko 2600 kg...obrtni moment, quattro ga malo i izvuku...
treba ba uzet iste klase i isto gorivo...
 
Član
Mozda treba uzet i iste aute? :lol:

Mislim da i je fol pokazati koliko su razliciti, a opet slicno brzi auti...
 
Član
de ba faya prihvati poraz jednom u štetu bmw-a :p....


fakat bmw je karina, jer ako ovoliko auto, ide kao i taj bmw pišam se ja na njega...

a to što ćeš ti reć bmw ovo ono, pa ajde offroad pa da vidimo dokle će (ako ćemo već biti djeca..)
 
Član
Salle je napisao(la):
de ba faya prihvati poraz jednom u štetu bmw-a :p....


fakat bmw je karina, jer ako ovoliko auto, ide kao i taj bmw pišam se ja na njega...

a to što ćeš ti reć bmw ovo ono, pa ajde offroad pa da vidimo dokle će (ako ćemo već biti djeca..)

a na snimci se vidi da ne ide...nebitno da li je pobjedio za cm ili za puno vise pobjeda je pobjeda...tako bi to vin diesel srocio nekako...:cool::cool:
 
Član
Pod broj jedan,
pobjeda je pobjeda (by an inch or a mile)
Pod broj dva
Gdje ces BMW M staviti na mokru podlogu da se trka sa autom koje ima quattro pogon i skoro 1000Nm.

De malo skontajte???????

Suha podloga na 402m pa vidite kolika je razlika.

Uostalom nebitno,sto neko vec rece,vidi se iz prilozenog sta je brze!
 
Član
BMW ima 507 KS, sto je 7 vise od Audija. Uz to je laksi 800 kg, sta ste ocekivali da Audi pobjedi?
Ovo je izuzetan rezultat za jedan SUV, sta god neko pricao... :icon_biggrin:
 
Član
koja djeca, samo im bmw u glavi...

pa neka, vi vozite bmw-e te kante tvrde a meni bar u Q7 nebi pobjegli... :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top