audi coupe

audi coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
lijepo auto,samo dali si ga sama uradila ili si ga takvoga kupila?
ali su svakom slucaju prelijepo uradjeno...
pozzzzz
 
balkan boyF je napisao(la):
lijepo auto,samo dali si ga sama uradila ili si ga takvoga kupila?
ali su svakom slucaju prelijepo uradjeno...
pozzzzz

Ovo na slikama je kakav je bio kad je kupljen, a ja sada radim na nekim promjenama tako da ce nove slike biti kada bude zavrsen:icon_smile:
 
djavolica je napisao(la):
balkan boyF je napisao(la):
lijepo auto,samo dali si ga sama uradila ili si ga takvoga kupila?
ali su svakom slucaju prelijepo uradjeno...
pozzzzz

Ovo na slikama je kakav je bio kad je kupljen, a ja sada radim na nekim promjenama tako da ce nove slike biti kada bude zavrsen:icon_smile:

to se sigurno biti nesto extra;)
 
balkan boyF je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
balkan boyF je napisao(la):
lijepo auto,samo dali si ga sama uradila ili si ga takvoga kupila?
ali su svakom slucaju prelijepo uradjeno...
pozzzzz

Ovo na slikama je kakav je bio kad je kupljen, a ja sada radim na nekim promjenama tako da ce nove slike biti kada bude zavrsen:icon_smile:

to se sigurno biti nesto extra;)

Postepeno ce se raditi koliko budzet bude dozvoljavao:icon_biggrin:uglavnom bilo je iskuckano auto pomalo pa onda i manji udes tako da je potrebno bilo raditi na njemu, al da to ne bude samo popravak pocela sam i jos neke detalje raditi pa vidjet cemo na kraju rezultat:icon_biggrin:
 
andre306 je napisao(la):
svaka cast na bibiju, meni licno jedan od najljepsih audija......
pozzz

Hvala;)Cini mi se da ne napisah nista za lavica, a imala sam namjeru reci da je fino uradjen stvarno, a mislim i u gradu najljepsi, sve je nekako na svom mjestu, nema zamjerke, steta sto ga prodajes al valjda ce ga i sljedeci vlasnik znati cuvati :)
 
djavolica je napisao(la):
andre306 je napisao(la):
svaka cast na bibiju, meni licno jedan od najljepsih audija......
pozzz

Hvala;)Cini mi se da ne napisah nista za lavica, a imala sam namjeru reci da je fino uradjen stvarno, a mislim i u gradu najljepsi, sve je nekako na svom mjestu, nema zamjerke, steta sto ga prodajes al valjda ce ga i sljedeci vlasnik znati cuvati :)

hvala, hvala, sve je na svom mjestu jer je to kompletan body kit, nije slagan iz dijelova, pa zato, uglavnom hvala na pohvalama,
a prodajem ga jer je u pitanju odlazak u inostranstvo, pa zato inace ga nikada nebi prodao..... pozzz
 
Član
Sivi je zamalo i kod mene zavrsio, nagovarali me takodje njega da uzmem al meni ovaj drazi bio:lol:vjerujem da na istog mislimo, sa dobrim felama 16":icon_biggrin:
[/quote]

E to je taj ja kad sam ga htjeo uzeti vozio ga je onaj Amos a kasnije ne znam ko ga je kupio a boba je falila da ga uzmem vec smo bili sve dogovorili pa mi ispade ovaj drugi audi puno bolji i jebiga al nema veze sljedeci auto je trojka audi ako Bog da 1.8 turbo :D:D:D
 
cammeleon je napisao(la):
Sivi je zamalo i kod mene zavrsio, nagovarali me takodje njega da uzmem al meni ovaj drazi bio:lol:vjerujem da na istog mislimo, sa dobrim felama 16":icon_biggrin:

E to je taj ja kad sam ga htjeo uzeti vozio ga je onaj Amos a kasnije ne znam ko ga je kupio a boba je falila da ga uzmem vec smo bili sve dogovorili pa mi ispade ovaj drugi audi puno bolji i jebiga al nema veze sljedeci auto je trojka audi ako Bog da 1.8 turbo :D:D:D
[/quote]

Fino je auto u svakom slucaju koliko sam ja vidjela, onako klasika sve al nigdje nema da je imalo kucnut ili ostecen
 
Sporting je napisao(la):
jel tvom audiju slucajno fali jedan far?

Da, upravo pisem post o tome sta se desilo sa njim i sta se novo radi na autu...posto je lose vrijeme svakako radovi pauziraju na neko vrijeme dok se ovo malo ne poboljsa:icon_rolleyes:
 
Član
aha, negdje oko vojnickog polja smo se mimoisli prije par veceri pa sam to primjetio...
a ne isplati se po ovom nista raditi, vec samo strpiti se do proljeca i onda mijenjati stvari za koje smo naumili da se promijene.
 
Evo razmisljam vec odavno da li da stavim zadnje slike audija, tj. sta se desilo sa njim...pa eto ipak cu ubaciti:icon_sad:eek:vo je razlog zbog kojeg su poceli novi radovi na njemu al ce barem biti bolji nego sto je bio kada se sve zavrsi:icon_smile:Dakle na ovim slikama je sta se desilo sa njim kada je bio udes i uz to ono sto ce se sada raditi na njemu:za sada je postavljena hauba od Audija B4 radi ljepseg izgleda(jos samo treba da se promijeni original Audijeva maska i stavi ona koju sam i imala tj. Kamei),popravljen je prednji branik i promijenjen udareni blatobran.Naruceni su kristalni farovi sa angel eyes i bijeli zmigavci iz Njemacke i cekaju na isporuku ovamo pa da se nastavi sa ostalim radovima takodje...Nakon njihovog dolaska slijedi popravljanje svega sto je do sada iskuckano i farbanje komplet auta, a boja se jos uvijek bira, imam nekih nedoumica:icon_biggrin: takodje ce biti novi izduvi najvjerovatnije ili barem na drugoj strani ovakvi kao sto su ovi sada,takodje ce biti i felge 17" a kakve tacno to jos ne znam, bit ce nesto sto mi se stvarno svidi i cekam slike nekih koje imam na ponudi pa da izaberem.Malo se takodje radi i oko muzike pa je ubacen novi player Alpine 9857r i ceka se na nove zvucnike takodje.U medjuvremenu dok to stigne bit ce nekog posla oko mehanike auta jer je i to rastreseno prilikom udesa,tako da ce prvo ici na tehnicki pa onda da se uradi sve sto je potrebno i takodje se mijenja sajba koja je zapravo razbijena jos prije nego sto sam ja kupila auto.
Ovo su slike kako je izgledao nakon udesa:
6nrk76o.jpg
8brp66g.jpg

80v3mn4.jpg
6jyzyj6.jpg

A ovo su slike trenutnog stanja jer radovi pauziraju kao sto rekoh radi vremena i cekanja na farove:
7ynt9wy.jpg
8bhwpcl.jpg

I jedna slika postavljene nove bebice :):
7133829.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top