audi coupe

audi coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma vozilica je extra, jedan od lijepsih coupea. fakat ima dobru liniju:icon_biggrin:
 
hvala za prebacivanje teme:icon_biggrin:
eto to je za sad nesto njegovih slika...nije neki kvalitet slike al sta se moze...
 
Član
Vidjao auto par puta u gradu, fino izgleda.
No kad je ova linija Coupea u pitanju, najvise paznje mi privlaci onaj crni S2. Malo je rasturen, al nista sto se ne bi dalo popraviti. Jedini je problem sto se ne prodaje... :D
 
edo_16v je napisao(la):
beton audi

PS. Zaboravila si na jednoj slici ukinuti tablice heh :)

thx. svima za komentare a za tablice nema veze svakako ga svak vise zna nego ovo kako je bilo vec na ovim slikama izbrisano radi drugih stranica na netu:icon_smile:
 
VR6Boki je napisao(la):
Vidjao auto par puta u gradu, fino izgleda.
No kad je ova linija Coupea u pitanju, najvise paznje mi privlaci onaj crni S2. Malo je rasturen, al nista sto se ne bi dalo popraviti. Jedini je problem sto se ne prodaje... :D

s2?zar ima i jedan s2 kod nas?kolko znam da su u gradu sve obicni coupe-i
 
Član
djavolica je napisao(la):
s2?zar ima i jedan s2 kod nas?kolko znam da su u gradu sve obicni coupe-i

Ima, lik je ak se ne varam iz Visokog, al ponekad naleti i u Sa (u zadnja dva mjeseca, vidio sam jedno 2 puta tog Audia ovako usput). Nece da proda taj auto, al koliko sam upoznat, ne odrzava ga najbolje. Tu makinu bi bilo fino ubost, malo tunirat i imas zvijer spremnu da vozi ispod 13 na 402 metra...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
s2?zar ima i jedan s2 kod nas?kolko znam da su u gradu sve obicni coupe-i

Ima, lik je ak se ne varam iz Visokog, al ponekad naleti i u Sa (u zadnja dva mjeseca, vidio sam jedno 2 puta tog Audia ovako usput). Nece da proda taj auto, al koliko sam upoznat, ne odrzava ga najbolje. Tu makinu bi bilo fino ubost, malo tunirat i imas zvijer spremnu da vozi ispod 13 na 402 metra...

Tacno tako, ima u Visokom jedan S2 a ima jos jedan obicni coupe! Frajer je lud za brzinom i to je dokazao vec, imao je prije GTI 16v, stroj! A sto se tice ovog, prelijep je! Svaka cast i samo naprijed! Pozdrav!
 
VR6Boki je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
s2?zar ima i jedan s2 kod nas?kolko znam da su u gradu sve obicni coupe-i

Ima, lik je ak se ne varam iz Visokog, al ponekad naleti i u Sa (u zadnja dva mjeseca, vidio sam jedno 2 puta tog Audia ovako usput). Nece da proda taj auto, al koliko sam upoznat, ne odrzava ga najbolje. Tu makinu bi bilo fino ubost, malo tunirat i imas zvijer spremnu da vozi ispod 13 na 402 metra...

ok...mislila sam da je iz sarajeva pa zato...cula sam za jednog da ima...eh sad ne znam odakle je uglavnom nije iz sa...neg pitam posto je kod momka crni coupe a uglavnom ljudi kontaju da je s2 a u stvari je obicni pa reko da nije opet o njemu rijec:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top