audi coupe

audi coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
quattro je napisao(la):
nije los . a nesto mu felge male .

ma felge su bezveze skroz 15" a i onako nisu nesto...meni se barem ne svidjaju al eto bile na njemu pa tako i ostalo...cim bude kakve love one se prve mijenjaju
 
Fiesta_Boy je napisao(la):
Ej vidio sam ti prije par dana auto na mandicu...jel imas crvene pozicije...
ja blicam ti nista...

jeste ove sa slike sad:icon_biggrin: moguce...stalno sam ja kod njega:icon_biggrin:nisam te ja tad skontala da jesam javila bi se i ja...punta sam vidjala mislim svakako po gradu fin je skroz
 
Ma i ja tamo pored Mandica prolazim po 100 puta jer mi djevojka tamo zivi...a jesi li ti BAS kod mandica ili na njegocvoj pumpi...ccc
A za PUNTA HVALA...blicni ponekad...
 
Fiesta_Boy je napisao(la):
Ma i ja tamo pored Mandica prolazim po 100 puta jer mi djevojka tamo zivi...a jesi li ti BAS kod mandica ili na njegocvoj pumpi...ccc
A za PUNTA HVALA...blicni ponekad...

nisam kod njega naravno nego sipam plin kod njega:icon_biggrin:pa ono navika nekako reci kod Mandica:icon_biggrin: ok valjda necu nekom krivom blicnuti...a i ti ako vidis slobodno...:icon_smile:
 
i meni takodje :icon_biggrin:hajde neka je neko nasao temu, bas kontam ko ce je kasnije traziti kada budem htjela nesto dodati:icon_biggrin:
 
Član
lijep audi,skoro kao moj;)
jedan od najljepsih audija ikada napravljenjih,ako ne i najljepsi:icon_biggrin:
 
Član
lijepo autoo al u tom autu se pusi (cigare) mislim koliko vidim na slikama :(.....ee djavolice..ntn...ma audi je super...samo sto ja mislim ako ima malo viska para da ga spustis i nabacis malo bolje feluge..ma dobar je i tako....:)...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top