audi coupe

audi coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Audi RS je napisao(la):
he djavolice jeili stavila svijetla ona novaa..???? imali slika :)

Farovi ce tek biti u februaru, tako su javili oni iz te firme sto su prodavali, tako da cim budu tu bit ce nove slike auta, svakako ima na njemu jos nekih promjena:cool:
 
Audi RS je napisao(la):
lijepo autoo al u tom autu se pusi (cigare) mislim koliko vidim na slikama :(.....ee djavolice..ntn...ma audi je super...samo sto ja mislim ako ima malo viska para da ga spustis i nabacis malo bolje feluge..ma dobar je i tako....:)...

Jeste pusilo se, ali vise ne, odnedavno je zabranjeno:icon_biggrin:
Felge bi trebale takodje biti uskoro, ima nekih na razmatranju pa cu vidjeti koje mi se najvise svide da izaberem, a za spustanje ne znam za sad...imam problema sa mjestom za parkiranje gdje zivim tako da ga cesto moram penjati na trotoar, a kada bi ga spustila to mogu zaboraviti naravno...tako da cu to jos vidjeti kada dodju nove felge
 
audi sc je napisao(la):
lijep audi,skoro kao moj;)
jedan od najljepsih audija ikada napravljenjih,ako ne i najljepsi:icon_biggrin:

Lijep je i tvoj takodje, stariji brat od mog coupe-a:lol:Fina su to auta i daju se fino srediti-i po pitanju vanjskog izgleda i motora
 
Član
djavolica je napisao(la):
audi sc je napisao(la):
lijep audi,skoro kao moj;)
jedan od najljepsih audija ikada napravljenjih,ako ne i najljepsi:icon_biggrin:

Lijep je i tvoj takodje, stariji brat od mog coupe-a:lol:Fina su to auta i daju se fino srediti-i po pitanju vanjskog izgleda i motora

hvala lijepa;)
 
Član
fin autic nema sta imao sam jedno vrijeme 2.8 coupea B4 stranca imogu reci da je jako fino auto samo nisam ljubitelj quattro ni prednje vuce pa sam to prodao
 
ja bih voljela da je quattro al nazalost nije...al eto barem je ono sto sam zeljela tako da sam zadovoljna:icon_smile:
 
Član
ja mislim bolje da nije quattro imala bi samo vise opravaka kad se nesto sjebe..i maanje trosi kako jes sada.....:)
 
Početnik
ovi audiji su bili ispred svog vremena kad su napravljeni.... ali enterijerom su bili u 70im ...
 
Audi RS je napisao(la):
ja mislim bolje da nije quattro imala bi samo vise opravaka kad se nesto sjebe..i maanje trosi kako jes sada.....:)

Tu si u pravu, al eto kad je dobar motor pa jos i quattro uz to perfekcija:icon_smile:al ne moze i mala potrosnja i to zajedno nikako:icon_biggrin:
 
Član
Audi ti je super vidjao sam ga po gradu a zamalo je svojevremeno jedan sivi zavrsio u mojoj garazi al nedade se pretekao ga je b4 :lol:
 
cammeleon je napisao(la):
Audi ti je super vidjao sam ga po gradu a zamalo je svojevremeno jedan sivi zavrsio u mojoj garazi al nedade se pretekao ga je b4 :lol:
Sivi je zamalo i kod mene zavrsio, nagovarali me takodje njega da uzmem al meni ovaj drazi bio:lol:vjerujem da na istog mislimo, sa dobrim felama 16":icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top