Audi Allroad

Audi Allroad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Cijenim da je za moje potrebe primjerenija Oktavia Scout od te Toyote. To je vjerovatno RAV4, nije li?
Manji joj je gepek. Viša sjedišta. Kompletno je manji auto kada se gleda iskoristivi prostor. RAV 4 skuplja od Scouta, više troši, skuplja registracija, skuplje održavanje itd.
I Yeti je malen a i preskup za ono što nudi.

Od RAV4 više nudi Nissan Pathfinder. Bolji je izbor. Moje skromno mišljenje. A vjerovatno nije skuplji. Da li ko od vas ima ili je imao Pathfinder?
 
Član
e2e4 je napisao(la):
Cijenim da je za moje potrebe primjerenija Oktavia Scout od te Toyote. To je vjerovatno RAV4, nije li?
Manji joj je gepek. Viša sjedišta. Kompletno je manji auto kada se gleda iskoristivi prostor. RAV 4 skuplja od Scouta, više troši, skuplja registracija, skuplje održavanje itd.
I Yeti je malen a i preskup za ono što nudi.

Od RAV4 više nudi Nissan Pathfinder. Bolji je izbor. Moje skromno mišljenje. A vjerovatno nije skuplji. Da li ko od vas ima ili je imao Pathfinder?
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: kakav RAV4 ,ovo je Land Cruiser,prvo nauci raspoznavat auta pa se onda odluci koje ces ;)
 
Početnik
Da to je Land Cruiser. Ne treba mi! Kupite ga ti i Ogi sebi, po pola.:icon_smile:

Radije Pathfinder nego Land Cruiser.
 
Član
A jbt, ovo je da poludiš.

Koliko ti para imaš kad hoćeš luxuzni auto za šume i makadama, a sve što ti predložimo ne valja? Aj' sad iskreno, šta fali Land Cruiseru? Poješće sve i jedan auto naveden u ovoj temi i opet ti ne valja?!
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
A jbt, ovo je da poludiš.

Koliko ti para imaš kad hoćeš luxuzni auto za šume i makadama, a sve što ti predložimo ne valja? Aj' sad iskreno, šta fali Land Cruiseru? Poješće sve i jedan auto naveden u ovoj temi i opet ti ne valja?!

ma ne zna frajer sta hoce,land cruiser vrh auto po svim aspektima;)
 
Član
Pošto nisam baš aktivan po forumu neću pisati šta trenutno mislim o ovoj temi ,tražio si auto i predložio sam ti navedenu toyotu.Svatko tko se razumije u terence će reć da je bez mane ,a to što neznaš razliku između rav-a i land cruisera je sramota i to uz mnogo drugoga što si napisao u temi govori o tvome neznanju ....
Zamolio bi da se tema zaključa ili po mogućnosti izbriše jer bolje savjetovati nekoga što stvarno želi da zna a ne gubiti vrijeme na nekoga tko indirektno vrijeđa svojim mišljenjem i pisanjem.
 
Početnik
markom je napisao(la):
Pošto nisam baš aktivan po forumu neću pisati šta trenutno mislim o ovoj temi.
Ni nemoj. Niko to ni ne traži od tebe, niti si ti taj koji treba da uči članove koja tema valja a koja ne valja. Članovi sami, potpuno slobodno odlučuju koje će teme pratiti a koje neće, te odlučuju i o tome hoće li se uključivati u diskusije ili neće. Tema topica nije da li tema valja ili ne valja nego da li bi Audi Allroad odgovarao mojim potrebama ili bi to bilo neko drugo manje ekskluzivno vozilo. ,tražio si auto i predložio sam ti navedenu toyotu. Svatko tko se razumije u terence će reć da je bez mane,
Potpuno si zanemario kriterijume koje sam već bio naveo u vezi sa autom koje bi zadovoljilo moje potrebe. Predložio si najvećeg mogućeg terenca, najskupljeg, najvećeg gutača nafte itd.
a to što neznaš razliku između rav-a i land cruisera je sramota i to uz mnogo drugoga što si napisao u temi govori o tvome neznanju ....
Uzimas si za pravo da procjenjuješ nečije znanje i neznanje. Tipični balkanski maniri.
Zamolio bi da se tema zaključa
Ama čovječe šta te briga za ovom temom?! Nemoj je više nikada posjetiti.
ili po mogućnosti izbriše jer bolje savjetovati nekoga što stvarno želi da zna a ne gubiti vrijeme na nekoga tko indirektno vrijeđa svojim mišljenjem i pisanjem. Zbilja mi nije jasno kako si uspio zaključiti da sam ja pod ovim topikom nekoga vrijedjao direktno ili indirektno. Nevjerovatno!
 
Član
1.allroad definitivno odgovara tvojim potrebama ,kupi ga ...
2.LC nije najveći ,nije najskuplji i nije najveći gutač nafte ....
3.mislim da sam dobro procjenio tvoje neznanje (pogledaj pod 2)
4.dobro pročitaj šta svi misle o tebi i temi i zapitaj se bi li trebao opet promučkat kolu ;)
LP i živio mi
 
Početnik
markom je napisao(la):
1.allroad definitivno odgovara tvojim potrebama ,kupi ga ...
2.LC nije najveći ,nije najskuplji i nije najveći gutač nafte ....Nije ako ga porediš sa modelima za američko tržište. Ili ako ga porediš sa ruskim Tigrom.
3.mislim da sam dobro procjenio tvoje neznanje (pogledaj pod 2)
4.dobro pročitaj šta svi misle o tebi i temi i zapitaj se bi li trebao opet promučkat kolu ;)Zavisi i ko misli, ne samo šta misli. U nastavku, ovdje sam ipak dobio informaciju o Allroadu koju sam tražio. Par ljudi se potrudilo da se drže teme. Informacija o škodi Scout nije loša. Usputna zafrkancija mi ne smeta
LP i živio mi

Pozdrav
 
Član
Aj okanite se čovjeka... ako nemate ništa pametno napisati, bolje da nepišete ništa... ovo liči na cirkus
 
Član
emir_89 je napisao(la):
i ja se slazem da on ne valja nicemu. pogledaj mu guma, pa to ne mozes voziti normalno, imas osjecaj ko da na balonima vozis, ja mislim da to stalno skakuce kao da si na vodenom krevetu. unutra ruzna i plastika, kao da sjedis u djecijem auticu na baterije. naprijed ruzan kao fiat multipla, cak je i ona ljepsa. odrzavanje je skupo, ja mislim da je skuplje od najskupljeg odrzavanja koje ima kad se hoce auto odrzavat, jedino da ga odrzavas kao sto ga odrzavaju oni sto svoje auto ne odrzavaju, onda mozda i nije tako skupo kao kad ga normalno odrzavas kako ga i treba odrzavat da te nebi ostavio na onom sumskom putu sa kamenjem visokim 10cm i dugim 20cm koje se ne pomijera ni milimetra kad auto naidje na njega. cini mi se da se to kamenje zove "kamen stanovnik". a nedo bog ako ti se nesto pokvari na autu, moras putina zvat da ti salje rezervne dijelove, ja mislim da ne mogu golfovi na njega. stoga, ja mislim da ti ni on ne odgovara...

i ono najvaznije, znas kako kazu, veliko auto mali piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip :lol::D


uh jes dobro biti opicen :lol::lol::lol:


ma pacenik brate pacenik , smara ljude koji mu zaista zele pomoci.. strucnjak kaze da allroad ima dobose , onda nezna prepoznati veoma poznat model sa slike...a zna vamo pametovati o kojekakvim glupostima...
 
Član
hahaha land cruiser šminker ,od pedesetih godina se prave i ti ga našao uspoređivat s ovim GAZ-om koji je kopija hummera H2 ,ovo nisu terenci iste svrhe čovječe .......
posjeti najveći hr 4x4 forum i tamo negdje prije godinu ipo nađi temu o ovome vozilu i vidi tko ju je pokrenuo .... see ya ;)
i da košta oko 45000eura .....


eeee da i pazite ratkapa kod tiger-a 2 :lol:
 
Član
Koliko litara benzina na 100km?
Nafta drug naftaš je ... a troši ovisno kako ga voziš kažu vrh gasa i 16l nafte ,a nizastranu pun gas 140KM/h a 190HP ima ..... ovo je za tebe ,mi o nekoj ekonomici kad nađe ti sam auto za sebe .....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top