Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Član
RE: Audi S6

oo bruda napokon si ga prestavio,ma odlican je on zvuk posebna prica znam ja da ces ti to sve dotjerat...;)
 
Član
RE: Audi S6

BaXRS4 je napisao(la):
Pokvari ja čovijeku temu, samo mi žao što je taj deda napravio od S6 :icon_confused:


Bax konstruktivni postovi ne kvare temu,nije mala stvar saznati jeli pravi S i posto si Audi znalac tako mu mozes samo pomoci i reci nesto korisno u moru vecinom "beskorisnih" postova u garazama tipa ,dobra pila,svaka cast,spusti zatamni itd itd ;)
 
Član
RE: Audi S6

Hvalaa ljudi nisu sivkasti satovi :)) ali nemora to znaciti

Ervix brate ozenit cu se ima vremena ;))

Ma ko ga zasto ha bio s6 ili ne meni svjedeno
http://smchiptuning.com/auto/audi/a6-c5
Da se razumijemo auto S6 jer kao sto vidite u kategoriji A6 auto uopste nije ;)))
a to sto se tice opreme kad je covjek kupovao mozda nije htjeo te neke dodatne zafrkancije
http://smchiptuning.com/auto/audi/s
 
Super Moderator
RE: Audi S6

A mora S6 imati sivu podlogu tacha i okrugle kazaljke :D svejedno je dobar auto nebitno jel a ili s ;)
 
Član
RE: Audi S6

Edo_benz ide ko nevrijeme nema mi nista draze neg kad se zalijepi za mene neki TDI shipovan svaki misli ono S6 onako bezveze stoji .. I tako je jedan sa golfom 5-icom ona je 170 PS i zalijepio se kreno da pretice i ja samo kickdown i to je to :D samo ostaa..

Dragon: Naravno :) da je Quattro :D
 
Član
RE: Audi S6

Bas tako brate nek on idee :D jebes one taho satove :D HAHAHA i te neke lajsne koi ih jebe jao brate kako idee a zvuk sam mu pravio Hjoj kad mu odvalim po gasuu :D Narod se krsti
 
Član
RE: Audi S6

Jes jes, razlika između A i S, je u tahu i lajsnama:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


U svakom slučaju V8 se cijeni ;)
 
Član
RE: Audi S6

MuMa je napisao(la):
Edo_benz ide ko nevrijeme nema mi nista draze neg kad se zalijepi za mene neki TDI shipovan svaki misli ono S6 onako bezveze stoji .. I tako je jedan sa golfom 5-icom ona je 170 PS i zalijepio se kreno da pretice i ja samo kickdown i to je to :D samo ostaa..

:cool: To je gust,sto se tice masine ja mislim da osmjeh na licu koji ti izmamljuje u slicnim situacijama se zasluzeno placa :icon_biggrin:
 
Top