Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Član
RE: Audi S6

Jbg druze svako ima svoje misljenje ja kazem da je s6 i uvjeren sam ;))) Pozz

elvis_h je napisao(la):
juce oko 12h na sjenjaku ispred staklare ;)

Pa druze tu i stanujem u B bloku :) cesto je tu parkiran pozzz

Death_beat je napisao(la):
kad si prolazio, zene na stanici komentarisu da ti je progorio auspuh :icon_biggrin:

HAHAHAHAHH ;);)
 
Član
RE: Audi S6

GaRGa je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
Zato imam osjecaj da od S6 ima samo značkicu? :icon_rolleyes:

a S line lajsne na vratima ? :)
Nije pitanje uopste da li momak ima ili nema S6.Neka ima i da Bog da ih on imao jos 10,sve bolji od boljeg.Mi ne sumnjamo uopste u to:icon_smile:

A vezano za lajsne na vratima,samo da znas da skoro svaki Audi evo recimo u Norveskoj gdje sam ja ima te lajsne.A nije S model,tako da auta za njihovo i npr. nase trziste nisu ista ''standardnom'' opremom. Ovo vazi i za Golfove
 
Član
RE: Audi S6

Lexillium je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
Zato imam osjecaj da od S6 ima samo značkicu? :icon_rolleyes:

a S line lajsne na vratima ? :)
Nije pitanje uopste da li momak ima ili nema S6.Neka ima i da Bog da ih on imao jos 10,sve bolji od boljeg.Mi ne sumnjamo uopste u to:icon_smile:

A vezano za lajsne na vratima,samo da znas da skoro svaki Audi evo recimo u Norveskoj gdje sam ja ima te lajsne.A nije S model,tako da auta za njihovo i npr. nase trziste nisu ista ''standardnom'' opremom. Ovo vazi i za Golfove

http://en.wikipedia.org/wiki/Sarcasm
 
Član
RE: Audi S6

kako da nije s6 kad je motor v8 350 ks ? mada fale retrovizori , maska , felge .... ali posto je u bosni to je opravdano .
auto je prva liga , neka je sa srecom !!!
 
Član
RE: Audi S6

ekrem_ je napisao(la):
kako da nije s6 kad je motor v8 350 ks ? mada fale retrovizori , maska , felge .... ali posto je u bosni to je opravdano .
auto je prva liga , neka je sa srecom !!!

Možda zato što postoji i "obični" A6 te generacije sa V8 4.2 motorom, ali sa 300HP, koji se dižu na 350 do si rekao keks.
 
Član
RE: Audi S6

ekrem_ je napisao(la):
hehe pa dobro al valjda je dobio saobracajnu uz kola , valjda zna sta je kupio :) :cool:

Pokvari ja čovijeku temu, samo mi žao što je taj deda napravio od S6 :icon_confused:
 
Top