Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Super Moderator
RE: Audi S6

Lako cemo se ti i ja preko pp dogovoriti sve :D vazno je da saobracajnu vise ne ostavljas u autu haha :lol:
 
Član
RE: Audi S6

Taj neki V8 <3.
54378387.jpg

96338673.jpg

88369122.jpg

24376569.jpg

36018614.jpg
16217140.jpg

40594272.jpg

59021015.jpg

25383860.jpg

19102012503xped.jpg

19102012510.jpg
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

hehehehe.....puska se ne vidi...sakrio je :))) posto me redovno pretresaju,,i bio sam prisiljen da kupim ovo auto jer me gone non stop :))))) heheheheheh
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

Izvini drug al meni ni po cemu ne izgleda ko "S"
ne vidim niti jedan detalj na njemu.
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

TaBa je napisao(la):
Izvini drug al meni ni po cemu ne izgleda ko "S"
ne vidim niti jedan detalj na njemu.

Drug moj da te ja pitam znas li ti sta je S???? po vecini danasnjih momaka S je mrtva dizelcina koja ima svugdje po sebi napisano s.....ustvari to je nidje veze,,,audi S6 ovaj model ima masinu 4.2 V8 220 KW i 250 KW dvije verzije....to da pogledas ovo auto uzivo vidio bi da ne lici na obicnog audija A6...prvo svi blatobrani su fabricki prosireni ovjes i sve ostalo mu je drugacije nego kod tih "S6" sto ih ti smatras S-om.... a obicne A6 ovog modela njjaca verzija je 3.0 v6 benzin da znas za ubuduce.... pozz
 
Super Moderator
RE: Audi S6 Update Nove slike

Bose je tu :D grijaci zadnjih sjedista itd.. Fin drug al sad fino na sunce pa slikaj preko dana opranog i snimi kakav video :D
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

jebo te pas, ova sjedala izglrdaju kao da je auto prešlo 300tis, a ne 113.000km. ko zna kakav je deda zmaj....
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

Yellow je napisao(la):
jebo te pas, ova sjedala izglrdaju kao da je auto prešlo 300tis, a ne 113.000km. ko zna kakav je deda zmaj....

Mozda nije bas odrzavano kako reba ipak koza trazi njegu(preparate).

Inace dobra vozilica
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

drug ima li ko da popravlja te displeye na instrument tabli, kod mene isti taj taho sa potpuno istim displeyom, al slova se ono pomutila ne moze se nista procitat,pa ako znas da li ima ko na Tuzlanskom kantonu da to popravlja :icon_question:

inace auto je odlicno, imam takvog al dizela :icon_biggrin: isto tip tronic ;)
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

Ma ljudi covjek ima preko 20 auta radi sa autima btw stari je covjek i on da svako auto odrzava da cisti koze :D HAHAH nemoze to uspjet msm da se razumijemo a to je zbog kamere izgleda lose isto kao da e prljavo :D a inace su sjedista ocuvanija neg kod bivseg audia bit ce jos slika samo lijepog vremena

@Dzenii neznam ko to popravlja ako gdje nadjes javi mi
 
Top