Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Super Moderator
RE: Audi S6

Ma ne govorim ja nista lose drug samo eto dilema je ovdje pa da kazem neke sitnice bezveze nako. auto je fin i dobar, 4.2 mora valjati ima snage na pretek ;) slikaj ga malo i unutra i ljepsih slika nam daj ove ne valjaju jbg
 
Član
RE: Audi S6

ako te bas zanima jel S il A , onda pogledaj u gepeku onu naljepnicu gdje ima broj sasije, na toj naljepnici treba da pise S6 , a inace auto je super
 
Član
RE: Audi S6

Dobro utvrdili smo ipak da nije S:icon_smile:

U svakom slucaju sretno sa autom,zamjenom itd...kako god;)
 
Član
RE: Audi S6

da nisi neku noc prosao sa Memisom, onim puticem kod Jale od hotela prema gimnaziji... bila neka crna sestica, strasan zvuk,., :icon_smile:
 
Član
RE: Audi S6

GOLF TZ je napisao(la):
da nisi neku noc prosao sa Memisom, onim puticem kod Jale od hotela prema gimnaziji... bila neka crna sestica, strasan zvuk,., :icon_smile:

Memis motorđija? :D drug sutra abd uslikaj nam motor malo ako budes u mogucnosti i klip kakav da nam snimis ;)
 
Član
RE: Audi S6

Golf tz jesam sa njim sam se malo vozao :)))

Da to je ta memis motordzija bit ce sutra neke nove slikee i pokoji video :D
 
Član
RE: Audi S6

Lexillium je napisao(la):
Dobro utvrdili smo ipak da nije S:icon_smile:

U svakom slucaju sretno sa autom,zamjenom itd...kako god;)

hhh svako ima svoje misljenje neki kazu jest neki nije :D Ja msm da jest S6 jer a6 nema jace od 3.0 ;))) kao sto mozez pogledati u njihovim katalozima pozz
 
Član
RE: Audi S6

MuMa je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
Dobro utvrdili smo ipak da nije S:icon_smile:

U svakom slucaju sretno sa autom,zamjenom itd...kako god;)

hhh svako ima svoje misljenje neki kazu jest neki nije :D Ja msm da jest S6 jer a6 nema jace od 3.0 ;))) kao sto mozez pogledati u njihovim katalozima pozz

pa shine nemoze bit da neznas sta vozis :) daj izvadi saobracajnu pogledaj sto si lijen hehehhe pozzzz
 
Super Moderator
RE: Audi S6

Rado bi ja drug pravio kombinaciju al sad za sad nemam gdje sa tvojim audijem. Mogu ja onog jos malo spustit za pare ako uspijes ti prodati svog i svidi ti se onaj pa dodas jos para
 
Član
RE: Audi S6

Izvadio sam jee kao sto nas narod kaze doslo mi iz guzice u glavu :icon_smile::icon_smile:

Dragon kod mene je 350 PS :D

Allroad ako budes htjeo zamjenu javi se doplatim ti 10.000 KM a ja postavio vec audia na pik i vec imam 10 pitanja sve neke kombinacije .. a koliko bi mogao tvoj audi ici najnize ??
 
Top