Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Audi A4 b6 1.8t quattro by Taaky

Član
Pozdrav drustvo , evo ipak dodje 18 i kod mene dugo cekani . Felge su marke aez 18x8 j full hromirane slicne skroz oem s-line felgama samo nisu veliki cepovi nego mali . Uz njih sam dobio 235/40 18 gume novee i to marke hankook ventus v12 evo2 sa 1114 dotom sto je i presudilo zamjeni :D . Nisu bile bas ciljane ove felge nego neke oem ali mogu proc i ove pa vi prosudite :D




 
Član
Ja bi na njemu odradio još mali spojler na gepeku i folije 35% i mjera je definitivno,mada i ovako predobar.
 
Član
Hvala drug . Sve je to u planu samo idem polako , prvo bitnije stvari pa onda dalje na te sitnice
 
Član
Hvala kolega , jos sam u aktivnoj potrazi za bojom od rs4 boje retrovizora ,tj. imam kod ali ga nigdje nema a kod je orginal od audia 100 %
 
Član
Audi ti je odličan, felge manje više :D ali gume si ubo prva liga, rahat si sigurno par sezona
 
Član
Felge ce se opet u dogledno vrijeme zamjenit za neke oem 18ke cim nalete . A do tad cemo da glumimo cigo style hahahaha fali mi samo jos kajla oko vrata
 
Član
Znam da nisu :D polako naletice ganjam ih svim silama . Al mi je bitno da sam pres'o na 18 i imam dobre gume da se ne sekiram zato .
 
Član
Pozdrav drustvo ,evo dugo me nije bilo . Uglavnom auto se voza za 3mjeseca se preslo 10000km . U putu se rjesavaju sitnice i to je to .
Skino sam branik da bih ocistio IC i sva crijeva od ic-a te zamjenio puknuti perac fara .
IC sam cistio kiselinom i dosta dosta ispirao ,da izadju uljne naslage u njemu . Neka dise punim plucima .
Perac fara sam uzeo desni posto lijevi nisam mogao nac ,ali kuci sam shvatio da se donjio dio moze okrenuti u stranu koja meni pase . Tako da ispada da su peraci isti sa obe strane iako su konektori za crijevo drugaciji




Zatim sam uzeo s-line bedjeve navodno OEM ,platio sam 15km komad na ebay-u .

Zamjenjen je i akumulator u njemu je bio neki od 50ak ampera ,a sada sam stavio od 100ah .

Zamjenjeno je ulje u zadnjem diferencijalu , iduca sedmica se radi set kvacila i ulje u mjenjacu .
Zamjenjena zadnje zute sijalice diodama


Zatim sam zatamnio komplet auto 45% folijama .



Par slika kako to izgleda u globalu sada


I opran i u zasluzenu hladovinu


U planu imam jos da vratim masku sa znakom i da okvir uradim u crno ,znaci samo da se znak istice , spojler na gepek i vjerovatno retrovizore da uradim u neku sivu ,aluminij ili hrom boju .
 
Top