Audi A4 B5

Audi A4 B5

Član
ima ljudi koji imaju samo jedan auto i kojima treba taj jedan auto u svakodnevnom životu
Meni se isto farovi ne svidjaju i sta sad, svak ima svoje tu je otvorena tema da se prihvati i dobar i los komentar, po meni je takodjer pretaman auto, da je bijele boje mozda bi sve ovo bilo kako treba, DA JE MOJ vratio bi farove u krom oni su sami od sebe extra jer imaju lecu i nisu ko svi farovi istice se i tako od drugih, vratio bi znak takodjer, skinio folije sa stakala jer su u modernom svijetu prosla svrsena stvar, ako zelis srediti auto ubij ga u pod felgu tipa mercedes alphard, segin nesto 8,9x18 a ostalo sve tvornicki i itekako ce se isticati vise nego sa tim bojanjem itd. Vidim momak se trudi i svaka cast ali ima tu nekih sitnica sto bi takodjer promjenio ali ko sam ja da ti sudim

Lijepo je to, ali koliko vremena treba da se stave gewinde i felge na auto, i da izgleda po tvom opisu, spušten, felge i ostalo fabrički? Ako je to tuning postao onda ne znam stvarno.... to je hobi, šarafati, mijenjati, individualizirati, sam raditi, pokvariti, popraviti, a ne šablonski sve, uradi to to i to, dođi na susret i ti si baja glavni. To mi je komercijalni tuning, ima toga i kod nas mahom, ljudi mijenjaju auta ko čarape, i na svakom je spusti, felge, zatamni i prodaj kola. Skine felge, gewinde, proda to, proda auto fabrički i super, nije zijanio ni vremena, ni para. Ali to mi nije tuning :)

A za zakivanje u pod, neki ovdje imaju jedan auto, i taj jedan im treba da ga voze, svugdje, po svakakvim gudurama, vremenskim uvijetima i van granica itd....
 
Lega samo naprijed auto je odrađen sa stilom i nista na njemu nema viska vjeruj mi danas je dosla neka moda ajmo felge od 2000 eura i gewinde kw1000eura u pod ga i to je styling mislim to je ok ali i ovo sto si ti odradio je vise nego dobro

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 
Član
farovi su ovako bolji na ovaj tvoj fazon sto ides bolje ti idu uz ovu masku
trebas razbiti crnilo nekim detaljima decentnim
a ovi protivnici folija ne jebu nikad u autu pa im to nije zanimljivo :D
 
Član
farovi su ovako bolji na ovaj tvoj fazon sto ides bolje ti idu uz ovu masku
trebas razbiti crnilo nekim detaljima decentnim
a ovi protivnici folija ne jebu nikad u autu pa im to nije zanimljivo :D
hahaha to je to :D zato sam nazad zatamnio 80 % i ne vidi se nista :D daj prijedloge kakve ne znam sta bi mogo s cim razbit crnilo jbg :D
 
Član
Lega samo naprijed auto je odrađen sa stilom i nista na njemu nema viska vjeruj mi danas je dosla neka moda ajmo felge od 2000 eura i gewinde kw1000eura u pod ga i to je styling mislim to je ok ali i ovo sto si ti odradio je vise nego dobro

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
ma ja po svom pa kako bude jbg :D na kraju krajeva mogu se nekad kupiti farovi i staviti ponovo da se razbije crnilo :D al svidja se i meni ovako...
 
Član
evo ga napokon amerikanac, tu su i sjedista ali presvlacenje tek za 20 ak dana pa kad sve bude gotovo idu slike naravno :D
2i8vqj7.jpg
2mqkz6r.jpg
 
Top