Audi A4 B5

Audi A4 B5

Član
Evo ga ja se danas ponovio :) Kupio sam B5, dugo sam ga zelio i mislio o njemu i prodao sam svoj B3 mada mi ga je bilo zao ali eto doslo vrijeme za bolje :) Audi je 2001 godina , dizel 85 kw, lim je dobar ocuvan, unutra je ocuvan isto ali je dobro i placen..eh planova ima dosta al vidjecemo kako ce da bude sa finansijama :) planiram uzeti masku od rs4, lip spojler, chrome prstenovi za sat , zatamniti stakla, pa valjda bude para i za felge i opruge na ljeto.dvoumim se da li 17 ili 18 da il ce mu biti velike eto ako moze koji savjet, a vozam se cesto :) evo i koja slicica...
voycnp.jpg
[/IMG]
voycnp.jpg
[/IMG]
voycnp.jpg
4vjp8k.jpg
[/IMG]
4vjp8k.jpg
2h7l0jo.jpg
 
BHT Ovisnik
Lijep audi,samo da je karavan. B5 karavan, (s4-rs4) mi nekako najdrazi audi, tako dobro mu lezi karavan izvedba. Ovaj se cini ocuvan,nek je sa srecom :)
Stavi original 17 od S-a sa 6 krakova. Lijepe,original i nisu skupe. Ili neki fazon lepeza. Mislim da je sve preko 17 previse
 
Član
ma ja ne volim karavana, a gledajuci dugo tog s4 i rs4 tako sam se i zaljubio u ovu klasu i trazio sam samo njega da kupim, i eto naletio sam pa valjda bude sluzio kako treba.a tako sam i konto 17 s line one i to je to :)
 
Fin audi vidjam po gradu jednog sa santa monicama i po meni fino mu stoje. Vidi na 3dtuning.com ima ja msm ovakav model audija sa raznim felgama i branicima pa probaj ga tamo srediti :D pa da vidis od prilike kako bi to izgledalo.
 
Član
FIN AUTO, PUNO PREĐENIH KILOMETARA, ČINI MI SE DA JE JAKO OČUVAN..PO MENI NAJBOLJI IZBOR FELGI JESU OVE ŠTO JE @soffa PREPORUČIO, SA PRVE SLIKE..
 
Član
Dobaaar...uzeo sam i ja jednog za dijelove, nije facelift...ima neke zute opruge koliko sam uspio vidjeti i imam i felge neke 8Jx17 ako ti budu odgovarale lako cemo se dogovoriti.
 
Član
Hvala vam svima :) @soffa upravo ga zamisljam ovako kao ovaj sa prve slike sto si postavio, mada znam da cu tesko ili necu nikako naci ovaj s branik ali eto :) i jos sam zaboravio reci da cu farbati ove lajsne dole ili kako se vec zovu u boju auta (ovo u dnu karambolke :D ) i oko prozora su mi chrome lajsne da li i njih uraditi u crno ?? @aLen_G60 ajd cut cemo se porukama oko tih opruga i ostalog :) bice danas jos koja slika i sa vana i unutra...
 
Top