Audi A4 B5

Audi A4 B5

Član
Pa kako kome eto.vecini se svidja ovo sa farovima.a znam sam i ja mislio da vratim u chrome, imam jos jedan kod kuce pa cu probati...
 
Član
auto je dobro ali ima par stvari koje ja nikad nebi napravio nor bojanje znaka prednjeg u crno i farova u crno, znak ga zatvorio skroz a farovi sad izgledaju ko neki ćuning, ja bi to dvoje vratio u crom i u pod
šta sad svi trebamo furat spusti i zatamni???? ovo je (č)tuning forum, nije je nipex.ba klix.ba ili šta već ne
 
Član
šta sad svi trebamo furat spusti i zatamni???? ovo je (č)tuning forum, nije je nipex.ba klix.ba ili šta već ne
Dragi samo sam rekao svoje mišljenje, nikoga ne vrijeđam poštujem to da svak radi auto za sebe ja sam samo napisao sta bi ja napravio na njegovom mistu jer mislim da je ovako auto previse zatvoreno sve je crno
 
Član
Dragi samo sam rekao svoje mišljenje, nikoga ne vrijeđam poštujem to da svak radi auto za sebe ja sam samo napisao sta bi ja napravio na njegovom mistu jer mislim da je ovako auto previse zatvoreno sve je crno
pa reko si da su farovi ko neki čuning... a čuning je puka suprotnost tuninga. ne vidim zašto bi bilo čuning ofarbati čitav far u crno, ostaviti sva korisna sjenila ( dugo i žmigavac) i sav ostali krom koji je šminga ofarbati u neku boju, to mi nikad neće bit čuning... čuning bi bilo staviti one diode u far ili neko slično sranje što izgleda jadno.

ionako se scena raspada, teme su koje ulje nasut i koje gume kupit, niko više ne sređuje kola, rade se ofucane stvari, spusti i zatamni, i to platiš sve nekome, ne do bog da se šta odradi kod kuće, ne govorim ovo ništa lično za tebe, nego općenito....ako mi se ne sviđa neću ni komentarisat, ali ću rado pomoći, ako sam imo s nečim iskustva,ili imam neku ideju šta poboljšati ili skinuti sa auta, da bi izgledalo bolje... i ja bih svakako vratio nešto u krom, a vidim malo prije u gradu, da je stavio krom znak, i sada je lijepo, krom sjenila u faru, krom znak, uparilo je se. ja lično ne volim krom, sivo mi je auto, i nemam ništa krom na autu, ali na crnom autu krom jako lijepo izgleda
 
Član
scena se ne raspada samo više nitko ne piše što radi na autu, scena je sve bolja i bolja to zna svak ko obilazi susrete, ovaj forum trenutno ima samo 10ak dobrih tema koje se redovno ažuriraju. Dosta offtopica. Ja svojim komentarom nisam nikoga uvrijedio niti mi je bio cilj samo sam dao savjet kako bi ja napravio da sam na njegovom mjestu tjst što je po mni lipse i bolje. Za to i sluzi forum da bi davali savjete jedni drugima i komentirali njihova auta. Ako sam dobro skuzio ti si mu radio farove, posa si napravio vrhunski koliko vidim sve je uredno i čisto samo što se to ne uklapa u cijelo auto po meni, možda bi bilo bolje da si ostavio krug oko leće u chromu. lp
 
Član
Meni se isto farovi ne svidjaju i sta sad, svak ima svoje tu je otvorena tema da se prihvati i dobar i los komentar, po meni je takodjer pretaman auto, da je bijele boje mozda bi sve ovo bilo kako treba, DA JE MOJ vratio bi farove u krom oni su sami od sebe extra jer imaju lecu i nisu ko svi farovi istice se i tako od drugih, vratio bi znak takodjer, skinio folije sa stakala jer su u modernom svijetu prosla svrsena stvar, ako zelis srediti auto ubij ga u pod felgu tipa mercedes alphard, segin nesto 8,9x18 a ostalo sve tvornicki i itekako ce se isticati vise nego sa tim bojanjem itd. Vidim momak se trudi i svaka cast ali ima tu nekih sitnica sto bi takodjer promjenio ali ko sam ja da ti sudim
 
Član
Al serete sad cudo jedno. Ispade sad farbanje farova, folije i slicno dodje ko one chrom lajsne kad su se pojavile,onaj pijaca cuning.
Puno vi gledate slike po netu, svi bi ubijali u pod, i slicno a nit su nam standardi zivljenja isti, niti su nam putevi isti.
Da se razumijemo i ja prvi da sam ulupao desetine km u unutrasnjost ne bi mi palo na pamet da ga zatamnim
Ovaj auto sasvim kulturno odradjen

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Slazem se da tuning scena jača, narocito u Hrvatskoj. Ovaj audi je tip top nije ni farbika a nije ni cuning smajling svaka cast.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Top