audi a3 sema_tz

audi a3 sema_tz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hjoj dode mi da placem kad vidim ovaj spojler na krovu i ove retrovizore,pa majko moja zar nemozes barem probati ga skinuti i vidjeces kako ce tek onda biti bolji.Nije to bolan za ovog auta,jednostavno nije.

Zato te ja mooooooooooooooliiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm da ga skines!!!!!!!!!!!!!!!!

Pleaseeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!
 
Član
extra audi... i ovi chrome detalji su se extra uklopili. svidja mi se prednja alu maska, jer nije nesto standardno sto svi furaju. samo me interesuje ovaj usisnik na krovu. daleko od toga da mi se ne svidja, nego, zar on ide bas drito uz sofersajbu??? jel nisi mogo odmaknut koji cenat? bar ja mislim da bi ljepse izgledalo...

sve u svemu extra audi, svaka cast drug. hocu i ja takvog. ljubomoran sam, pa sta :D heheheh
 
Član
daj cuza pretjerujes... jel to svako auto treba biti na isti fazon uradjeno??? obicna maska bez znaka, spusteno, zatamnjena stakla, felge i to je to...
treba i malo originalnosti unijeti u sve to. svako ima svoje misljenje i ukus. njemu se svidja, i meni isto. kome se ne svidja, nek ne gleda...
 
Član
upravo tako emir_89 ... uredu je usisnik al tip zeli malo tuning ono folovi tii i ja sam to ganjo dok me nije prosloo :).... al audi je za svaku pohavaluuu..uzivaj snjiimm drugg..pozz
 
daki je napisao(la):
semaa3do1.jpg

ovo je draaama..kako ovo odradi?
 
Član
josh samo kakav auspuh iza neki fin onako kulturan :) a jesil razmisljo da brisac skines izgledalo bi odlicno jedino nebi bilo bash funkcionalno al jbg...
 
Član
Jebeno je i po kisi, hatchback skoro svaki pravi od opstrujavanja auta iza male kovitlace, i onda podjes 10m vec zakenja guzu sa prljavstinom i kisom....slobodno si onda moze i srednji retrovizor iscupat hehe :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top