audi a3 sema_tz

audi a3 sema_tz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hrvoje je napisao(la):
swaka cast na trudu (nowcu), nema sta.. ko kaze da owo ili ono newalja sigurno je ljubomoran... samo mi swi wi momci neidete u glawu zasto ne uzimate malo bjesnija auta, sminkate dizele... swak misli neka mrcina na cesti a ono nemoze meda :D,... meni je recimo snaga bitnija od sminke :D:D:D

hvala jarane na podrsci..i ja mislim da tu ima ljubomore malo,jer nas je narod takav kakav je,zato se mi nikad i necemo promijenit.Cast izuzecima naravno,ima i njih al sasvim malo**
 
Legend
sema_audi_tz je napisao(la):
Hrvoje je napisao(la):
swaka cast na trudu (nowcu), nema sta.. ko kaze da owo ili ono newalja sigurno je ljubomoran... samo mi swi wi momci neidete u glawu zasto ne uzimate malo bjesnija auta, sminkate dizele... swak misli neka mrcina na cesti a ono nemoze meda :D,... meni je recimo snaga bitnija od sminke :D:D:D

hvala jarane na podrsci..i ja mislim da tu ima ljubomore malo,jer nas je narod takav kakav je,zato se mi nikad i necemo promijenit.Cast izuzecima naravno,ima i njih al sasvim malo**

Nemam ja sta biti ljubomoran, a nevjerujem da ti iko misli zlo kad kaze da treba skinuti onaj "lafo" usisnik zraka. Ruzno izgleda papanski ono pravo. A steta jer ostak auta ljepo izgleda skroz. Felge pogotovo.
 
daki je napisao(la):
sema_audi_tz je napisao(la):
Hrvoje je napisao(la):
swaka cast na trudu (nowcu), nema sta.. ko kaze da owo ili ono newalja sigurno je ljubomoran... samo mi swi wi momci neidete u glawu zasto ne uzimate malo bjesnija auta, sminkate dizele... swak misli neka mrcina na cesti a ono nemoze meda :D,... meni je recimo snaga bitnija od sminke :D:D:D

hvala jarane na podrsci..i ja mislim da tu ima ljubomore malo,jer nas je narod takav kakav je,zato se mi nikad i necemo promijenit.Cast izuzecima naravno,ima i njih al sasvim malo**

Nemam ja sta biti ljubomoran, a nevjerujem da ti iko misli zlo kad kaze da treba skinuti onaj "lafo" usisnik zraka. Ruzno izgleda papanski ono pravo. A steta jer ostak auta ljepo izgleda skroz. Felge pogotovo.

rekao sam ima pojedinaca..sad ko je to samo Allah dragi zna.ma neka usisnika jbg kad dodju i naprijed mrezice,odnosno nazad pa to bude imalo na sto da se uklopi,bice skroz druga prica.
 
Član
audi je prelijep,a kome se nesvidja neka okrene glavu kada prodjes;)
jos jednom lijep audi,a bice jos ljepsi nesumnjam:)
 
audi sc je napisao(la):
audi je prelijep,a kome se nesvidja neka okrene glavu kada prodjes;)
jos jednom lijep audi,a bice jos ljepsi nesumnjam:)

hehehe gdje ce okrenut glavu kad se nemogu odoljeti farovima..Moras pogledat..hehehe sala ba ;) pozzz
 
Član
13052008507dh4.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top