audi a3 sema_tz

audi a3 sema_tz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lijep audi,da si naljepnice ove cattine u nekoj druogoj boji mozda uradio bilo bi bolje,
chrome maska prednja mi se ne svidja a ni usis na krovu,ostalo je ok.
koja je velicina felgi i kakav je motor u audiju?
vidio sam te neki dan uzivo i extra je
 
Član
Nije los audi ali jedina kritika je kao i kod ostalih, chrom detalji i usisnik! Ali ostalo moze proci! Pozz
 
daki je napisao(la):
Sve je po PS-u, medjutim jedina stvar sto totalno odudara od automobila je taj sanerski usis zraka.
O ukusima se ne raspravlja, ali ako vec sredzujes auto, poslusaj nekada savjete i drugih, jer ovo nije samo moje misljenje, a i na Skodi je bilo uzasno..

Ostatak automobila je odlican.
za koju skodu govoris....hehe
pozz
 
Legend
Veko Skoda je napisao(la):
daki je napisao(la):
Sve je po PS-u, medjutim jedina stvar sto totalno odudara od automobila je taj sanerski usis zraka.
O ukusima se ne raspravlja, ali ako vec sredzujes auto, poslusaj nekada savjete i drugih, jer ovo nije samo moje misljenje, a i na Skodi je bilo uzasno..

Ostatak automobila je odlican.
za koju skodu govoris....hehe
pozz

Ma imao je prije Audija oktaviju, slicna boja, i ona je stvarno bila uzasna, usis zraka, presmjesni stopovi, a felge crne... pfff...

Al hajd, Audi je 10 puta bolje odradjen od Skode, jedino ovaj usis za zrak i krom detalji kvare dojam ukupni.
 
Član
cekaj prijatelju kako nema? eno ti pogledaj od Adnana 1.8 T garazu pa ces vidjet da ima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top