audi a3 sema_tz

audi a3 sema_tz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobar dobar, jedino mi se ne svidjaju ove dzidze po krovu i retrovizori sem toga sve je extra.

Dobro doso.
 
Član
extra auto!!! felge mu predobro stoje!! samo moja preporuka ove zadnje stope skidaj i odma baci,i stavljat LED crne ,izgleda prejebeno navece!!!
 
Har3 je napisao(la):
Dobar dobar, jedino mi se ne svidjaju ove dzidze po krovu i retrovizori sem toga sve je extra.

Dobro doso.

Astra je napisao(la):
extra auto!!! felge mu predobro stoje!! samo moja preporuka ove zadnje stope skidaj i odma baci,i stavljat LED crne ,izgleda prejebeno navece!!!

druze ovakve nemaju led crne..imaju al one djidjanske one su lose s kroz..ove su skuplje duplo i kulturnije mnogo..A i nema ih niko malte ne,hocu rec rijetke su.pozzz
 
Član
Dobar dobar, samo mi se nesvidja prednjio dio sa ovim chrome detaljima, retrovizori i ovaj bezpotrebni usisnik na krovu
 
Legend
Sve je po PS-u, medjutim jedina stvar sto totalno odudara od automobila je taj sanerski usis zraka.
O ukusima se ne raspravlja, ali ako vec sredzujes auto, poslusaj nekada savjete i drugih, jer ovo nije samo moje misljenje, a i na Skodi je bilo uzasno..

Ostatak automobila je odlican.
 
Član
daki je napisao(la):
Sve je po PS-u, medjutim jedina stvar sto totalno odudara od automobila je taj sanerski usis zraka.
O ukusima se ne raspravlja, ali ako vec sredzujes auto, poslusaj nekada savjete i drugih, jer ovo nije samo moje misljenje, a i na Skodi je bilo uzasno..

Ostatak automobila je odlican.

hehehe...Potpis
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top