Audi 100

Audi 100

Član
Dosta bolje sad izgleda :cool: skini mu i ovu carbon foliju bit ce bolje bez nje ;)
A kad legne i ovaj novi motor bit ce drama ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Dosta bolje sad izgleda :cool: skini mu i ovu carbon foliju bit ce bolje bez nje ;)
A kad legne i ovaj novi motor bit ce drama ;)

Gdje vidis carbon? Jedino su hauba i gepek u mat crnoj boji ofarbani privremeno.
 
Član
Vidim da je nesto crno mislio sam da je folija, sta god da je bolje ce biti kad bude u boji auta!
 
Član
uskoro slike montiranja quattro prenosa i prepravke motornog prostora jer ima dosta posla kao sto je ukloniti stari sistem kocenja i montaza novog sa ABS sistemom
 
Član
ooo vidi pile,ukratko da napisem da je projekt krenuo u pravom smjeru i da ce bit jebeni street legal automobil a iz garaze ga ne pustam dok ne bude imao 500+ konjica i da napomenem da sam mu dao prioriteno mjesto ispred calibre, a znam samo rec da ce calibra brzo na cestu pa porucujem jednom djelu dusebriznika nek pojacavaju pile :p
 
BHT Ovisnik
opaaa, fini planovi za avdiju, koliko stalno neek zezancije oko njega bas bi ga volio vidjeti u punom sjaju,a tek cuti osmaka huhu:cool:
Znaci i calibra je kraju :D ? S nestrpljenjem iscekujemo da vidimo zvijer u akciji:cool:
 
Top