Audi 100

Audi 100

Član
sad već liči na audi tuning zadnji kraj extra čekam prednji nadam se da nećeš vratit staru haubu i masku
 
Član
imao sam jednu malo duzu stanku ali audi je napokon dobio jako srce
naravno ka i sve uvjek ima poteskoca pa sam morao narucit puno deblji dihtung glave i blow off ventil jer turbina nabija veliku baražu
slike ce biti uskoro
 
Član
SVAKA CAST..kad sam poceo prve stranice listati,sje*ao sam se kad sam vidio one spojlere ko sto kazu nfs:lol: ovaj motor je strasan,ja sam mislio sebi stavljati turbaka al zao mi ovog 2.5 jer je stvarno perfektan motor...ove branike od 200-ke sam vise poceo sanjati,nema ih nigdje,sta je sa njuskom,hoces li i to od 200-ke ili?? vidim ovu blendu nazad si ofarbao transparentnim sprejem i ispalo dobro,a i ja sam sebi isto ofarbao sprejem i bude dobro jedno mjsec-dva i samo pocne da tamniii nisam zadovoljan nikako:icon_question: mislio sam da sam jedini na forumu s ovim autom al vidim da nisam i drago mi je da ima jos neko ko tunira ovo auto;) sve u svemu sve pohvalee,svaka cast..
 
BHT Ovisnik
evo ti ako zelis nesto od njega,pa i branike;)
http://www.bhtuning.com/audi-100-dijelovi-ili-komplet-t-83178.html
 
Član
Posto je baksuz Igor zaboravio sifru malo cu u njegovo ime ja pisati, Audi projekt se i dalje nastavlja nazalost ne sa 2.2T motorom, motor je izvadjen i prodan u dijelove zahvaljujuci ˝majstorima˝ motor je skasen totalno prodan je u djelovima ostali su jos klipovi ako kome treba nek se javi 4 ispravna klipa imam. Posto je malo financiska kriza a ova boja je preskupa (tad se imalo i moglo kaze gazda) hauba je vracena normalna sa normalnom maskom koja ce se ovih dana uradit bez znaka da bude, na gepeku poravnate rupe od spojlera i to dvoje za prvu ruku u mat crno uradjeno dok bude malo vise love bit ce u boji auta znaci bez chuninga :D branici su u fazi montiranja, unutrasnjost se sastavlja i ono najbitnije ubacen je 2.3 motor s kojim je takodje bilo malo problema al sad sve radi kako treba i auto jako fino ide :D Ipak u planu je opet nesto jace al dok se poprave malo financije vozat ce se ovako sa plinom ugradjenim, muzika se prikuplja takodje unutrasnjost slike ovih dana neke detalje folijom radimo, toliko za sada 3 slicice uskoro vise o svemu :D
DSC00219.jpg
DSC00223.jpg
DSC00224.jpg
 
Član
Idemo dalje sa radovima nema odmaranja :D
Napravljena maska bez znaka
DSC00242ZcMns.jpg
DSC00243mw9X8.jpg
DSC00244kRpqB.jpg
DSC00245Pncs9.jpg

Postavljeni branici od audi 200, zasad nemam slika bit ce dok stane kisa, na branik prednji namontirana ralica i sve fino spakovano :D
Unutra ubaceni kozni tapacirunzi i zadnja klupa jos samo cekamo presvlacenje prednjih siceva i to ce bit full :D za sada toliko uskoro jos slika :D
 
Član
Izveden malo u setnju
P1010023.jpg
P1010025.jpg
P1010026.jpg
P1010028.jpg

I opet vracen u garazu ceka sutra novo srce da dodje :D
P1010039.jpg

Malo zafrkancije 20˝ felga
P1010048.jpg
 
Član
nisam ovo prije vidio..odlican avdija..a i ove felge VELIKE..samo bi ja na starim felgama srce u zlatnu...;)
 
Član
pri odlasku na slikanje audi je pokazao da nije zadovoljan sa 2.3 motorom pa je kao sto se vidi na slikama zavrsio sa velikom lokvon ispod sebe. Znaci rijesili smo da izvadimo i ovaj motor i da pocnemo nesto ozbiljnije da uradimo to jest 2.8 30v iz A6 audia i quattro prenos od audi 100 tako da odmah ujutro pocinjemo sa radovima da automobil bude spreman za sezonu
 
Član
Kao sto smo rekli u ponedjeljak izbacen i ovaj 2.3
DSC00268.jpg

i onda je nastala dilema sta ubaciti, al brzo smo je rijesili vec danas pod haubu stao ni vise ni manje nego V8 4.2 koji ce snagu prenositi preko Quattro pogona
548932_10200916973904801_399066748_n.jpg

Za sve je to kriv cika Sreto :D laganini se sastavlja kolko financije dozvole tako ce se i raditi :cool:
 
Top