Audi 100

Audi 100

sandy_mo je napisao(la):
Pa s obzirom na one spojlere sad ce bit definitivni preporod, branici od 200 Audija, nazad stope od amerikanca sa malom tablicom ofarbane transparentnimm sprejem ove felge i to je to, nema dalje bit ce fin german :cool: vazno je da smo ga preobratili na vrijeme :lol:
Moj audi koji sam imao do prije 5 mjeseci je upravo bi nazad s malom tablicom, i ista onakva unutrašnjost (drvo, digitalna klima, el. podizači, abs, ovo ono...). Služio me 6 godina, i imam samo riječi hvale. Bio je inače 2.3E, 100kw...glavni sam bio na cesti.
99831.jpg
 
Član
Donor je isto pun opreme, amerikanac takodje, samo sto je automatik bio al je kupljen komplet manuelni mjenjac, i motor je 2.2 turbo 147kw plus sto je doradjivan prije ubacivanja u auto :cool:
 
Član
Fin posao definitivno,svaka cast ;)

Al garazu imate perfektnu cak vidim na ovoj gore zadnjoj slici i sto za bilijar bas vam je lose :D :D
 
Član
Garaza je prica za sebe, imamo i etazni prostor za odmaranje nakon radova :D
7XITp.jpg

H4BFe.jpg

Samo sto smo sad donijeli jos sjedista imamo oko 6-7 komada, tako da se fino nakon radnog dana moze uzivat :cool: :cool:
 
Član
folcikagti je napisao(la):
Lose ce mi doc od pocetni NLO slika ajme majko
:icon_cry:

Svima je lose bilo od onih NLO slika kad smo vidjeli sta je uradio i u kom je smjeru krenuo, sva sreca vratili smo ga na pravi put :cool:
 
Član
8yamK.jpg

WDFMr.jpg

fan45.jpg

QUyz7.jpg

CTsv.jpg

x5qFv.jpg

2D3zC.jpg

pwbRg.jpg

AoCu8.jpg

sXn5G.jpg


-Eto jos malo od mene, turbo loMa ofarban, ubacen, u tijeku sastavljanje unutrasnjosti i ceka prvo paljenje :)
Pa ce mo onda loMa :123: :123: :123: :123: :123: :123: :123:
 
Top