Audi 100

Audi 100

Član
pozdrav!!!!!!!!!!
Vec duze vrijeme imam ovo vozilo pa je vrijeme da ga predstavim
Rijec je o audi 100 1987god. lakiran prije nekih pola godine sa 2.0 benziskim motorom ali trenutno je u fazi prelaska na 2.2 turbo i jos par preinaka kao sto su upravljacka konzola od A6 i sjedista od audi A4.
vozilo je vec bilo urađeno na fazon need for speed ali se ustanovilo kao veliki promasaj a ono pravo sta mu lezi je german style
ali naj bolje da procjenite sami
 
igor18 je napisao(la):
pozdrav!!!!!!!!!!
Vec duze vrijeme imam ovo vozilo pa je vrijeme da ga predstavim
Rijec je o audi 100 1987god. lakiran prije nekih pola godine sa 2.0 benziskim motorom ali trenutno je u fazi prelaska na 2.2 turbo i jos par preinaka kao sto su upravljacka konzola od A6 i sjedista od audi A4.
vozilo je vec bilo urađeno na fazon need for speed ali se ustanovilo kao veliki promasaj a ono pravo sta mu lezi je german style
ali naj bolje da procjenite sami

Drug, do prije dva mjeseca imao sam audi 100, 2.3E (benz.-plin) 1989. god. (full oprema), u mom posjedu je bio 6 godina. Za te audije imam samo riječi hvale, motor - jednostavno ne poderivo, enterijer - puno puno novija vozila bi mu pozavidjela, udobnost je priča za sebe (u rangu mercedesa 124).
 
Znam koji je audi. Dobro je sto si uklonio one izvitoperene spojlere. Danas sam te vidio na bulevaru i ljepsi je bez spojlera. I sredi vjesanje. Izgleda ko kocka iz Opina. :D :123::123:
 
Početnik
Ako se nevaram plavi audi :icon_biggrin:
ugl ako je to taj i neka si skinui ho si min branike,daj slike dosadasnjih radova ;)
 
Član
To chuneru nek si i ti poceo pisat ovdje :D
Samo cu rec da mi je drago da je Kicino ispiranje mozga imalo utjecaja da poskidas sve ono :D
Vrijeme je da i Mostar dobije normalnu Tuning scenu :cool:
 
Član
definitivno ste u pravu za branike skinuti su i dobro zgazeni :D da ih vise nitko ne namontira ;) Sada ce na njega orginalni duboki branici od Audi-a 200 koji su trenutno na lakiranju :) Novi sam clan pa dok malo nadodjem kako slike stavljat i to :D


Chuneru moj ove slike nece nikako a znas mene ja i komp. nebo i zemlja
 
Početnik
Ooj , predpostavio sam da si ti to , drug od Sandre sa plavim Audiem 100 sa cunerskim branicima i letecim spojlerom hahaha....

Ae sad fino slozi jedan normala German Audi , pa da ti se divimo malo :cool:
 
Član
Evo i par slicica :D

OPbRY.jpg


LQKDc.jpg

hel0G.jpg

KP7en.jpg

c73jG.jpg

O5upw.jpg

LNcq.jpg

WyGb2.jpg

dC3qj.jpg

F7Hzm.jpg

bmO4L.jpg

JZe4j.jpg

yYkc.jpg

mQsNH.jpg
 
Član
a ti si onaj :icon_smile: kod tuša sam te često viđao haha uvijek bi zasto i divio se ne autu nego čovijeku koji ima muda da stavi onaj šank nazad na audija 100-ju :lol: nemoj se ljutit al prvo poskidaj te djidje i vrati orginalne stvari malo ga ćurni i to je to nije to auto za space tuninga jednostavno je to ko sveto pismo, isto kao što neko nemože zamislit 124 ili 123 sa tim šankom to su nekad bila luxuzna auta nekom su i sad al zato zatijevaju tuning s mjerom ako već tražiš tuning onda nek bude orginalni jer ovako bacas pare
 
Top