Audi 100

Audi 100

Član
Sutra se masina sklapa bit ce slikica svasta je urđeno zadnji dana
-Blok motora rađene stubline sad slozene od reugeota 2.0 hdi ,kompresia uduplana klipovi potkraceni novi leteci lezeci karike radilica centrirana i polirana
-Glava urađene gumice ,vodilice ventili ,podizaci
 
Član
Evo jos par slika napredka :D

7fTi.jpg

v3R9V.jpg

aNFJ5.jpg

jIYb.jpg

8U5Gj.jpg

z3uNX.jpg

XElFi.jpg

LloJV.jpg
 
Član
Imam i ja dva seta klima :D od nove godine i jednu od stare :D
- Tako da je klima suvisna, i ja cu sad svoju skinut, remenica manje snage vise :123:[/align]
 
Član
Ovaj Chuner nista ne pise pa cu malo ja dok se on ne sjeti :p
Znaci komplet auto rastavljeno sve skinuto sa njega i sve se stavlja sa donora 2.2turbo, poluosovine su vec prebacene sa kocnicama prije, iscupana komplet instalacija komplet unutrasnjost i motor:
qsva.jpg

Onda sastavljen 2.2 turbo motor, slozena instalacija iz turba u plavog Audija
Novi motor se sprema za ugradnju:
YQRMy.jpg

O0s7D.jpg

Branici od Audi 200 umjesto onih NFS branika, uz male prepravke klizaca ce ic na auto:
JPj01.jpg

Gazda farba dijelove limarije ponovo:
Ud3XR.jpg

Onda nove felge, al doslovno nove 8x16 AMG replice:
shruX.jpg

S9743.jpg

Gume 205/55R16 su privremeno dok se ne spusti auto skroz na tockove :D
Inace garaza nam malo tjesna :p
3Xc1.jpg


Toliko za sada nadam se da ce se gazda sjetit pa detaljno opisat sve :cool: :cool:
 
Član
I jos da dodam, unutrasnjost sa mahagonijem koja ide u auto, skupa sa staklima na struju, digitalnom klimom, ABSom i jos nekim sitnicama iz donora:
proba sa malim volanom u donoru:
tHm5.jpg

i prekjucer spusten motor na nosace uskoro se nadamo paljenju i finalnom sklapanju auta:
m6p1w.jpg

:cool:
 
Član
Pa s obzirom na one spojlere sad ce bit definitivni preporod, branici od 200 Audija, nazad stope od amerikanca sa malom tablicom ofarbane transparentnimm sprejem ove felge i to je to, nema dalje bit ce fin german :cool: vazno je da smo ga preobratili na vrijeme :lol:
 
Top