Atest za tamne folije

Atest za tamne folije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
trizex je napisao(la):
Ma ne moze, nego je taj pajkan tup kao noc garant, malo ih je koji stvarno znaju zakon, tumace ga pravilno, i sipaju clanove ko iz rukava.

pa i mislio sam tako..
prospe ti supljak da moze.. a uzme ti petobanku
 
hebo vas vise zakon kad je to bilo kod nas..i ako te uhvati za folije dadni mu 10 do 20 km na pice i dovidenja..tako se to radi na nasem kraju..jedino sa hrvatima je zajebano
 
black_devil je napisao(la):
hebo vas vise zakon kad je to bilo kod nas..i ako te uhvati za folije dadni mu 10 do 20 km na pice i dovidenja..tako se to radi na nasem kraju..jedino sa hrvatima je zajebano

Za*ebi i to ako cu mu malo, malo davat po 1-2 cenera, nije ni to nikakvo rjesenje, nakupi se i toga "na pice" sto im se nadava love!!!
 
Početnik
Mene u Vogosci stigli pod rotacijom, napisali kaznu za zadnju sajbu zatamnjenu i otisli dalje..znaci samo zbog folija me ganjali...i dozvoljena sva bocna stakla iza ledja vozaca..u suprotnom,40KM, bilo da se radi o zadnjoj sajbi ili svim staklima....
 

JD.

Član
zakljucajte ovu temu, receno je sve vec davno i puno puta ponavljano

folije se smiju stavljati samo na zadnjim bocnim staklima

znaci zadnja sajba i prednja bocna NE.

upisati u saobracajnu se ne moze,na masinskom fakultetu ti nista nece dati, na tehnickom ti nista nece dati i na kraju u policiji ti nista nece upisati, da moze to tako svi bi upisali i onda zakon ne bi imao nikakve funkcije :)
 
Član
JD. je napisao(la):
zakljucajte ovu temu, receno je sve vec davno i puno puta ponavljano

folije se smiju stavljati samo na zadnjim bocnim staklima

znaci zadnja sajba i prednja bocna NE.

upisati u saobracajnu se ne moze,na masinskom fakultetu ti nista nece dati, na tehnickom ti nista nece dati i na kraju u policiji ti nista nece upisati, da moze to tako svi bi upisali i onda zakon ne bi imao nikakve funkcije :)


Evo JD ukratko napisao sve sto smo naveli i on i ja i jos 20 drugih vec 20 puta :D Obrisite moj post, nek njegov bude zadnji kao zakljucak teme, i nek se stavi na sticky negdje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top