ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Asteroid - Par novih slikica

svaka casta za slike extra su

P.S. imali se sta skinuti prodati sa nje da stagod jos pazarimo zapela mi je od onu noc onaj plazma sat to je nenormalno hehe ;)
 
Član
RE: Asteroid - Par novih slikica

Hvala svima

@Deyo - svaka cast ... gdje ovu iskopa ... ;)

mirza_mali je napisao(la):
svaka casta za slike extra su

P.S. imali se sta skinuti prodati sa nje da stagod jos pazarimo zapela mi je od onu noc onaj plazma sat to je nenormalno hehe ;)

Nema vise nista za prodati ... bar za sad ... mozda i bude ako krenem u jedan ekstremniji projekat, ali o tom po tom ... :D
 
Član
RE: Asteroid - Par novih slikica

Evo jedna obavijest ...

Asteroid se sutra odjavljuje sa tablica i krece u garazu na kompletno rastavljanje i pripreme za novi projekat.

- Rastavljamo motor ... ide sve kovano unutra, ipak bez nitra nije to to. Planirana snaga 340-35- KS bez nitra i oko 400 KS sa nitrom
- Rastavljamo karoseriju ... pripremace se za komplat farbanje (color shema ce ostati ista ;))
- Zbog vece snage, fabricki ovjes vise ne zadovoljava pa ce se narucivati gewinde ... najvjerovatnije KW INOX V2, mozda i V3 ako bude para ...

Koliko ce realizacija potrajati, to ne znam, sve ce zavisiti od novca, ali znam jedno, Asteroid nece na cestu dok sve ne bude gotovo ... ;)
 
RE: Asteroid - Zimski san ...

svaka cast i sretno u projektu stvarno nemam rijeci kad se ljudi odluce za tako velike korake nama ovdje ostaje da pratimo i gledamo projekat a tebi da nas obavjestavas ;)
 

IGY

Član
RE: Asteroid - Zimski san ...

svaka cast, sretno u nastavku projekta
i da te vidimo u sto nizim klasama
 
BHT Ovisnik
RE: Asteroid - Zimski san ...

od tebe smo i navikli samo kvalitetno,ne sumnjam u profesionalnost i finalni prozvod:cool::cool:
 
Super Moderator
RE: Asteroid - Zimski san ...

e svaka ti cast druze i sretno u projektu da sto prije zavrsis da vidimo to ;)
 
Član
RE: Asteroid - Zimski san ...

Hvala svima ...

A potrudicu se da sto prije to privedem kraju, pa da asteroid iducu sezonu doceka spreman, ali finansije su mi najveci problem ... Sve sam dogovorio oko nabavke dijelova, samo kad skupim pare zvrknem telefonom i stize sve.

Obecavam update cim bude novosti kakvih ... ;)
 
Član
RE: Asteroid - Zimski san ...

Uh, konacno predjoh svih 29 strana i sve sto mogu da kazem je, KAPA DOLE !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top