AR 156 2.5 v6 Q2 by reno

AR 156 2.5 v6 Q2 by reno

Član
reno je napisao(la):
:lol::lol::lol: oces ti spustit tu kozu il ti je bolje kad se ljuljas kao u barci :lol:;)
sta nije tare na ovom forumu :icon_question: :D
Ma volim se ja ljuljati, pogotovo na 185/65 :lol:
Mozda je spustim nekad, mozda i ne, ne znam, ne smeta mi ni ovako :icon_rolleyes:

nema Tareta za cudo, nedostaju mi njegove provokacije :lol: on je sad na nekom audi forumu:icon_biggrin:
 
Član
pitam za tareta da ga lozim malo jak mi je ful nema ga zemlja :lol:
ma mora da ti se milina vozit tako meni je tvrdo imam osjecaj da ce se raspast cijeli auto jos sam i gewinde podesio na malo tvrde al vec vidim da ce ic ponovo na najmekse jer ce mi bubrege izbit :icon_rolleyes:
 
Član
Meni je i ovako prilicno tvrdo, sreca pa su sicevi udobni pa malo oblaze udarce. Mogu samo zamisliti na gewindama :icon_eek:
 
Član
ma gewinde koliko su dobre za bržu voznju i po zavojima toliko mi nekad zna bit muka kad ga vozim jer ove ceste tu po rijeci ne da su katastrofa nego uzas :icon_sad:
 
Član
Babaroga kratko i jasno, da se nadovezem na post iznad ne radi se o redizajnu al to uopste nije bitno ovakva alfa je nesto posebno, izvinjavam se na off-u. ;)
 
Član
malo se i razmisljam da slozim prednji kraj od redizajna al nisam jos 100%,najbolja kombinacija je naprijed redizajn a od iza stara linija
 
Član
Ma ne diraj nista, bolje uloziti malo u mehaniku ako ima nesto da joj fali ali cisto sumnjam ova tvoja alfica nema sta nema pravi space shutlle :cool:
 
Član
bas zato sto nema za sad nista sta bi trebalo napravit mi je dosadno pa smisljam gluposti,danas je bila na tapeciranju volana u kozu i popravak naslona za ruku pa sutra stavim slike da se vidi prije i poslje volan,jos nisam ni ja vidio valjda je dobro :icon_rolleyes::icon_smile:
 
Član
naslon za ruku prije farbanja
29bbl4.jpg


i poslje
16hniwo.jpg


volan prije tapeciranja
2n6eqnk.jpg


i poslje
b9bseg.jpg

2ppwy1g.jpg
 
Član
e neznam stvarno kaze lik da je oprao naslon i ofarbao nekom bojom za kozu uzeo mi je 50kn za to :icon_smile:
 
Top