AR 156 2.5 v6 Q2 by reno

AR 156 2.5 v6 Q2 by reno

Član
reno je napisao(la):
koja je cijena kod vas otprilike za 156 v6

Ma i sam znac sve zavisi od mnogo faktora ako valja i ako je odrzavan cijena je veca uglavnom od 3000eura do 6000eura naravno vecinom su sa Lpg instalacijom.
 
Član
reno je napisao(la):
da jer bez plina moras bit barem neki direktor da bi to tankao :lol:

Ma kod mene je 156. 20TS 114kw i plin je zakon vozim jeftinije nego vecina na dizel a nikakve razlike nema u pogonu.
 
Član
Mirsado je napisao(la):
Ma kod mene je 156. 20TS 114kw i plin je zakon vozim jeftinije nego vecina na dizel a nikakve razlike nema u pogonu.
tako je i kod mene vozim se sa benzincem od 200ks a kosta me isto kao kad sam vozio 147 jtd 115ks :D



e i hvala svima na pohvalama brinem se o njoj vise nego o sebi :lol:
 
Član
da ne mislite da sam to sve ja stavio gore sve je bilo osim felgi felge su bile od gta ali meni su ruzne a ove su mi predobre iako su me popljuvali malo na nekim drugim forumima jer sam skinuo gta a stavio german style :icon_smile:
 
Član
odlicna alfa :cool: a sto se tice felgi, slazem se s tobom u potpunosti. ne kontam sta raja vidi u onim krugovima, da su ne znam ti od cega, meni su ruzne :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
odlicna alfa :cool: a sto se tice felgi, slazem se s tobom u potpunosti. ne kontam sta raja vidi u onim krugovima, da su ne znam ti od cega, meni su ruzne :D

ni meni nije jasno aj nisu bas toliko gadne al ne vidim nikakvu ljepotu u njima :D
i jos sam dobio komentare da je auto bio puno atraktivniji sa onim felgama :lol:
 
Član
svaka cast, auto je prelijepo :icon_smile:
kod nas ima ovih auta, ali vecinom je sve izjebano do zla boga ;)
 
Član
to su oni sta su im orignal felge vrh vrhova koda ne postoje druge felge a alfine original felge osim onih sa puno krakova sa alfe gt ove ostale su blagi uzas.
trazio sam bas ove asa ar1 ali 18 i nigdje ih nema naletio na ove 17 i odmah ih uzeo bez razmisljanja. ima jedan decko iz slovenije na alfisti.hr srebrna 156-ca sa tim 18 felgama auto je predobar
 
Top