AR 156 2.5 v6 Q2 by reno

AR 156 2.5 v6 Q2 by reno

Član
jeftino uletile oz ultraleggera 18 :icon_smile: trnutno sam u potrazi za distancama jer je et felgi 48 i nemoze ic od gornje vilice i iza od gewinde :icon_confused:

fp5s92.jpg


a malo sam ju i naljepnicama okitio :D

wtzlgn.jpg


1zxgko.jpg


qy8y79.jpg


14kb52d.jpg
 
Član
Odlicno su legle felge, cak je i boja ok. Jos distance kad budu:cool:

Svidja mi se ova naljepnica na pragu, a ove ostale jesu li samo sminka ili je strut stvarno novitec:icon_question:
 
Član
nisam mislio da ce tako dobro izgledat sa zlatnim felgama,ovi moji salabajzeri me svi zahebavali zbog tih felgi cak sam ih u oglas htjeo dat :lol:
strut je novitec al ove papucice neznam sta su tu sam zaljepio jer mi je decko poslao duplo vise naljepnica nego sto sam narucio pa nisam znao di cu sa njima :icon_smile:
 
Član
mislim da papuce nisu novitec, ali je neljepnica odlicno legla. Iako mislim da ce se sastrugati uskoro:icon_biggrin:

Ma dobre su felge, iako znas da sam ja fan originala, stvarno su ok, ali stvarno :lol:
 
Član
kazes dobre su al nisu ko gta :lol: ma nece se sastrugat jer kad drzim nogu na tome ni ne dodirujem ju :D
 
Član
drago mi je da vam se svida ;) ima dalje kako ne,ferari, al to tek kad orobim neku banku :lol:
 
Član
prelijepa je blago receno, cudan et felgi al super joj leze...s naljepnicama eto ko orginal:cool:
 
Član
da ni meni nije jasan taj et 48 a felge su 8x18 al dobro cemo vec nekako iskemijat distance ovih dana pa ce onda i bolje slike,ova je bilo cisto da se vidi kako to stoji jer ni sam nisam znao dali da ih ostavim ili da ih stavljam u oglase.
 
Top