AR 156 2.5 v6 Q2 by reno

AR 156 2.5 v6 Q2 by reno

Član
evo da predstavim svoju zivcanu kobilu :icon_biggrin:
auto je 2000 godiste 140kw ima plin (da nema bankrotirao bi :D)
od dodatne opreme sta je na auto stavljeno je:
d2 gewinde stelanje visine,tvrdoce i nagiba
Q2 spera,tarox diskovi,supersprint ispuh,strutbar,felge asa ar 1 17...
imam jos nekih planova al to su sve sitnice koje mene budalu vesele :smajli27: za sad dok nemam para gustam u zvuku sestaka.
evo i par slika

okbqsj.jpg


21jn23b.jpg


26390qp.jpg


1zqqycg.jpg


2ibjfbp.jpg


2l9og.jpg


2i07q0n.jpg
 
Član
u jbte RESPECT;);), drama....sto ovakvih nema u bih:icon_question:

kako se ponasa na plin i kolko hoce potrositi u prosjeku?
 
Član
;) ha cuj kod vas su place dosta manje nego kod nas ok jesu i dijelovi jeftiniji al treba to i odrzavat pa mozda zato ih bas nema kad veliki servis dode 1000€ ko moje dvije place pa nece svi i da voze to.
ok je na plin trosi mi nekih 15l po gradu
 
Član
reno je napisao(la):
;) ha cuj kod vas su place dosta manje nego kod nas ok jesu i dijelovi jeftiniji al treba to i odrzavat pa mozda zato ih bas nema kad veliki servis dode 1000€ ko moje dvije place pa nece svi i da voze to.
ok je na plin trosi mi nekih 15l po gradu

a ko moje 4 plate:lol::lol:....sve u svemu najbolja alfa na forumu;)
 
Član
eto i dices onda iskesirat 1000€ samo za servis na svu srecu je napravljen kod bivseg vlasnika inace ju nebi ni uzeo :lol:

;) hvala
 
Član
6000€ sam dao al pregovaram za taj auto jedno godinu dana pocetna cijena je bila oko 7500€ sto je stvarno previse al cekao sam i docekao :D
 
Član
haso je napisao(la):
u jbte RESPECT;);), drama....sto ovakvih nema u bih:icon_question:

kako se ponasa na plin i kolko hoce potrositi u prosjeku?


Ko kaze da nema ima ih u Sarajevu podosta.
Ta masina je bolid medju Alfama jede cestu, meni jaran ima i ide naspram drugih ko ptica trkacica.
 
haso je napisao(la):
u jbte RESPECT;);), drama....sto ovakvih nema u bih:icon_question:

kako se ponasa na plin i kolko hoce potrositi u prosjeku?

nisi ti naletio ni na jednu izgleda...hehe ja sam ih vidio kisa bozija,sto slupani a tako i ispravni.Nedavno se u bihacu jedna s istom opremom prodala za 6000KM.
Inace fino auto ;)
 
Član
ima njih sa ovim motorom kolko hoces, ali ovako nesto ja nisam vidio, bas je u fullu ;), plin, oprema, auspuh, gevinde, spera, felge.....:icon_smile:
 
Član
ima ih i kod nas po 3000€ gledao ih ja jer sam bas trazio 156 v6 al te od 3000,4000€ dok bi ju doveo u red kostala bi me i preko tih 6000€ sta sam dao za ovu,htjeo sam gta al mi je falilo jos para pa sam odustao :icon_confused:
jel ima sta kod vas 147/156 gta :icon_question:
 
Legend
rijetko druze GTA ima kod nas, nedavno se prodavala 156 GTA SW na piku, tako da moze se desiti da opet izleti neka...
 
Top