Alkohol i volan neide..!!!

Alkohol i volan neide..!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidim ovdje ima stvarno dosta ljudi koji se pridrzavaju propisa za volanom:icon_smile: da je tako to bi bilo super,bar se nadam da je tako, iz dana u dan se vide primjeri sta se desava na cesti, red je da se omladina opameti
ako je neko zeljan divljanja bolje da se ukljuci u neki autoklub i izbaci to iz sebe na odgovarajucim mjestima,a ne da ugrozava svoj zivot i okolinu :icon_rolleyes:
 
Član
edoze je napisao(la):
parking iza PSC Dzananovica se ubio za divljanja:D
i onda kroz grad laganini:)

hahahahahhaha joj neki dan sam prolazila navece pored Dzananovica, kad cujem iza skripu guma haha da to nisi mozda bio tiii:icon_question:
i to sad po ovom snijegu:D:D:D
 
Član
nisam:icon_cry:
nikako da se malo izivim na autu,snijeg pao,u mene zadnja vuca...al nisam mogao izlazit...sad ocistili parking...iako opet poledi:D
al negdje ima leda,negdje ne,pa ne smijem,da nesto ne otkinem:lol:
a moguce da je neko od mojih jarana,tamo svi divljamo,po gradu rijetko,malo na bulevaru...al sto je najbitnije,niko ne pije:D
 
Član
edoze je napisao(la):
nisam:icon_cry:
nikako da se malo izivim na autu,snijeg pao,u mene zadnja vuca...al nisam mogao izlazit...sad ocistili parking...iako opet poledi:D
al negdje ima leda,negdje ne,pa ne smijem,da nesto ne otkinem:lol:
a moguce da je neko od mojih jarana,tamo svi divljamo,po gradu rijetko,malo na bulevaru...al sto je najbitnije,niko ne pije:D

hehehe dobro:cool: onda da znam gdje se mogu ispuhati kad mi dođe zuta minuta:ljut:
:lol::lol::lol:
 
Član
slobodno navrati:D samo pazi,ima na sred parkinga lampa,jedini stub na citavom parkingu,ja sam vidio lika kako se zapuca u nju:lol: mislim,nije puno,al et,treba pazit:D valjda je mislio da ce se stub izmaknut:lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
slobodno navrati:D samo pazi,ima na sred parkinga lampa,jedini stub na citavom parkingu,ja sam vidio lika kako se zapuca u nju:lol: mislim,nije puno,al et,treba pazit:D valjda je mislio da ce se stub izmaknut:lol:

ooo svastaaa :icon_confused: al me cudi kako nema neki cuvar tamo hehe
znas sta su radili, popnu se na gornji parking po danu i udare po gasu oko onog zidica u sredinii i sta se desava direktan sudar, jer se ne vidi da ide neko sa druge strane:icon_rolleyes: hehehehhe zalosno pa hajd

:123::123::123::123:
 
Član
ma ja lagano po nepreglednim mjestima,a bilo je situacija,zamalo jaran slozio momka,zaletio se 70 mozda i povukao rucnu...aaa,extra osjecaj:cool:
al zato kad nam izleti auto,ukenjali se:lol:
 
evo i slike ove alfe:icon_sad:
bpnes2.jpg


bpnes1.jpg
 
Početnik
ma mozes ti qme popit, al kad popijes i vozis onda lagano 30 do 50km/h i samo pratish zutu liniju sa desne strane :)
 
Član
alfagirl,obrati paznju na to sta je bilo od drveta,ja danas par puta prolazio,strasno...drvo je par metara nakon onog prosirenja za autobusku stanicu i taxiste,kad ides iz smjera KSC-a i Ten-a...
fali par stubica,a drvo,pocelo se izvaljivat iz zemlje,kako sam vidio,i polomljeno je...nisam ni ja dobro vidio jer sam autom prolazio,a ondje bude pjesaka,pa morao i malo cestu pazit...
 
Član
edoze je napisao(la):
alfagirl,obrati paznju na to sta je bilo od drveta,ja danas par puta prolazio,strasno...drvo je par metara nakon onog prosirenja za autobusku stanicu i taxiste,kad ides iz smjera KSC-a i Ten-a...
fali par stubica,a drvo,pocelo se izvaljivat iz zemlje,kako sam vidio,i polomljeno je...nisam ni ja dobro vidio jer sam autom prolazio,a ondje bude pjesaka,pa morao i malo cestu pazit...

aaaaaa svastaaa:icon_eek: bas cu sutra obratiti paznju kad budem prolazila
 
Ukratko-IDIOT!Jel mu bar šta bilo?Jer takvi su zaslužili da svojom glavom plate a ne da tuđe nedužne glave plaćaju za njihovu primitivnost i plitkost!Al obično takvima ništa ne bude, samo jako loše prođe neko ko je ni kriv ni dužan se tu našao sticajem okolnosti!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top