Alkohol i volan neide..!!!

Alkohol i volan neide..!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bmwscaner je napisao(la):
ja nikad nepijem za volanom uvjek stanem pa otvorim vrata a nekad i izadjem vani ako je fino i popijem pa nastavim voziti :p
moze se voziti svakakav ali gas u takvom stanju NE

sanjo je napisao(la):
jbg ne treba divljat pijan kuliraj lagano do kuce i to je to.

apsolutno se NE slazem... ne treba nikako vozit. ti ces biti pjan, voziti "lagano", "slucajno" preci u suprotnu traku, gdje ti naleti neki "trijezan" lola koji vozi 150km/h i zagines i ti i on. a ti vozio lagano i SAMO bio pjan...

volan i alkohol - NE!!! da bog da onima koji pjani voze, pa kolko god SPORO po godinu oduzimali vozacku. radi takvih, neko neduzan vrlo cesto zagine. ko i u ovom slucaju...
 
Član
steta, al desava se....
ja npr. u sedmici vozim minimum tri puta pjan nikad ogrebo auto nisam i samo me jednom murija zaustavila da pusem a milon puta se izvuko. znaci tu treba puno srece i malo pameti :lol:
 
Član
Djulba No 2 je napisao(la):
sad kad mu ispadne sapun sjetit ce se svojih gluposti!!!

:lol::lol::lol::lol: sjetit ce se on svega pomalo:lol::lol:

elmir je napisao(la):
Djulba No 2 je napisao(la):
sad kad mu ispadne sapun sjetit ce se svojih gluposti!!!

:lol::lol::lol::lol: sjetit ce se on svega pomalo:lol::lol:

izvinite ostali morao sam ovo napisato, a da se nadovezem na temu.. zao mi je i momka i djevojke stvarno, nebi mu bio u kozi..nedaj boze nikom..
 
Član
moze mu ispasz sapun al u kuci pa nije amerika ljudi...dobit ce uslov i cao. nije red da se rugate momku moze se svakom desit nedo Bog
 
Član
arminnn je napisao(la):
moze mu ispasz sapun al u kuci pa nije amerika ljudi...dobit ce uslov i cao. nije red da se rugate momku moze se svakom desit nedo Bog

Daj boze..bas mi je dobar jaran..i ova glupost nikako nelici na njega..al dokaz da se desavaju...
 
Član
Ja bas rijetko pijem, par puta godisnje, a tada ne idem autom i milina... Ali neko vece sam vozio pospan, ni to nije daleko od pijanstva... Ovo je bas gadno... Zao mi jadne djevojke...
 
Početnik
Trebao je on poginuti..kratko jasno..takve budale ne treba da hodaju zemljom, radi takvih nevini stradaju..:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Jbg-a desava se, valjda ce taj momak i cura proci bez kakvih trajnih posljedica..

A, sto ce tice vozanja u pijanom stanju, ne mogu reci "necu nikada voziti pjan" jer ne znam sta mi se sutra moze desiti... Imam vozacku neka 3 mjeseca, i to je relativno malo vrijeme, no dosada gdje god sam isao, ako sam sa autom nema alkohola, i trudim se koliko god mognem izdrzati da ne pijem i sjedam za volan, i to prvenstveno radi samog sebe, da ne bi danas-sutra ugrozio neciji zivot, haj' sjebat sebe, sam sebi budes kriv, al' nosati nekoga na savjesti, ne bi htjeo, jest da se to moze desiti i ako nisi pjan...

Ja sam protiv tog' vozanja u pijanom stanju, pretprosle sedmice sam bas riskirao prijavu da ne popusim vozanje poslije 23 sata da ne bi jedan od rodjaka pokupip koga, napili se ko letve i isli bi vozili da uzmu jos alkohola...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
slazem se sa death_beat-om... kolko je vazno ne piti i voziti, isto toliko je bitno i ne voziti sa pijanima. danas raja uopste ne razmislja o eventualnim posljedicama. pocnu razmisljati tek kad se nesto desi...

i najgora mi je ono, kad raja pocne, ma joj nisam ja pijan, mogu ja voziti. ja vozim bolje pjan nego trijezan i sl... samo zestoko po dzepu, dok se raja ne opameti...
slazem se potpuno sa tobom i meni to ide na zivce,kad je neko pun sebe pogotovo pod dejstvom alkohola i sto je najgore radi takvih stradaju neduzni
:smajli10:
 
Ne zna se ko je veća budala-taj što mu je dao auto ili on što je pjan vozio!U biti jednako obojica krivi, jadna smao ta cura koja će čitav život snositi posljedice gluposti dvojice KRETENA!I da...može se svakom desit...ko je isto tako KRETEN!I treba da plati za to dobro jer ako ne plati sutra će isto tako napravit samo možda ne povrijedit nego ubit čovjeka ni krivog ni dužnog!
 
Vidio sam sinoc policiju preko puta zapadne tribine i odmah sam znao da je nekog pokupilo:icon_sad:
Sinoc je trijezan jedva vozio a kamoli pjan:icon_mad:
Ja sam samo jednom to pokusao i nikad vise!
stalno mi lijeva guma isla na bijelu crtu,ja vratim ono opet:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top