Alkohol i volan neide..!!!

Alkohol i volan neide..!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nemojte ba pijani za volan..Evo sinoc mi drug nakon sto se bas napio uzeo od druga alfu 147 1.6 16v i po gasu ...i izleti mu auto i on po kocnici i normalno zadnji kraj pone nosati i izgubi kontrolu..Udario je momka i djevojku mu..djevojci pukla karlicna kost na 3 mjesta..al bit ce dobro..operisana je sinoc...I udario je u drvo , koje je odmah izvalio..Auto totalna steta..Trenutno je u policiji i najvjerovatnije da se nece izvuci ispod godinu ili dvije zatvora uz sve kazne naravno..Plus platiti auto..Samo hvala Bogu da niko nije stradao..I ja volim popiti , al nisam jos sjeo za volan pijan nikad..Upamet ljudi ..a slike od auta cu naknadno staviti..jer nemam ih sada..
 
Član
Pa zato sto je i taj vlasnik auta bio pijan strava..nije mogao hodati...takve su pijanke kod nas..debili ...
 
Član
jupiiiiii .... jebe se njeg to je noc koju u zivotu nece zaboravit .... :cool: .... GLUPAN ....
 
volim piti :icon_smile: ali nikad nisam vozio pijan..radije cu ostati u kuci nego pijan voziti..takodje se ne vozim sa pijanim vozacem..zasad se uspjesno pridrzavam ovog pravila
 
Član
Ma ako mi se pije necu s autom...blizu mi grad skroz..idem pjeske i onda pijem koliko hocu..jbg..
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
Ma ako mi se pije necu s autom...blizu mi grad skroz..idem pjeske i onda pijem koliko hocu..jbg..

a vidis ja ne pijem .... popijem samo kad je neki praznik a ni tad se ne napijem ....
 
Član
slazem se sa death_beat-om... kolko je vazno ne piti i voziti, isto toliko je bitno i ne voziti sa pijanima. danas raja uopste ne razmislja o eventualnim posljedicama. pocnu razmisljati tek kad se nesto desi...

i najgora mi je ono, kad raja pocne, ma joj nisam ja pijan, mogu ja voziti. ja vozim bolje pjan nego trijezan i sl... samo zestoko po dzepu, dok se raja ne opameti...

sreca pa adma nije admin, odma bi ban dobio za ove rijeci... :icon_biggrin:
 
Član
ja nikad nepijem za volanom uvjek stanem pa otvorim vrata a nekad i izadjem vani ako je fino i popijem pa nastavim voziti :p
moze se voziti svakakav ali gas u takvom stanju NE
 
Član
Ama ljudi moji ja imam iskustva sa dva prijatelja koji vole popit pa za volan, najteze od svegamije i jos mi nikad nije uspjelo da ubjedim covjeka da je pjan!! Sta got reci nisam i nisam odma da se svadjaju pa pusti govna odmaknise ako mu nemozes nista!!
Neznam stabi mu drugo uradio!!!:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top