Alkohol i volan neide..!!!

Alkohol i volan neide..!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne moze se svakome desiti,to su obicne gluposti,moze se desiti neodgovornoj osobi,koja ne brine prije
svega za sebe,a time i za druge zivote i svoju porodicu,brate popij kolko hoces,uzmi taksi i bjezi kuci...
To da se moze svakome desiti je samo izgovor za neodgovorno ponasanje...

;)
 
Član
Djulba No 2 je napisao(la):
Ne moze se svakome desiti,to su obicne gluposti,moze se desiti neodgovornoj osobi,koja ne brine prije
svega za sebe,a time i za druge zivote i svoju porodicu,brate popij kolko hoces,uzmi taksi i bjezi kuci...
To da se moze svakome desiti je samo izgovor za neodgovorno ponasanje...

;)

POTPIS ko kuća !

Nikad nisam sjeo za volan pjan niti planiram :icon_mad:
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Djulba No 2 je napisao(la):
Ne moze se svakome desiti,to su obicne gluposti,moze se desiti neodgovornoj osobi,koja ne brine prije
svega za sebe,a time i za druge zivote i svoju porodicu,brate popij kolko hoces,uzmi taksi i bjezi kuci...
To da se moze svakome desiti je samo izgovor za neodgovorno ponasanje...

;)

POTPIS ko kuća !

Nikad nisam sjeo za volan pjan niti planiram :icon_mad:

evo jednim potpisom, dva potpisa...
 
Član
djavolica je napisao(la):
Ne zna se ko je veća budala-taj što mu je dao auto ili on što je pjan vozio!U biti jednako obojica krivi, jadna smao ta cura koja će čitav život snositi posljedice gluposti dvojice KRETENA!I da...može se svakom desit...ko je isto tako KRETEN!I treba da plati za to dobro jer ako ne plati sutra će isto tako napravit samo možda ne povrijedit nego ubit čovjeka ni krivog ni dužnog!

slazem se u potpunosti, treba stati u kraj takvom neodgovornom ponasanju na cesti:icon_mad:, kad jednom neko plati dobru kaznu svaki slijedeci ce dobro razmisliti prije nego se pocne glupirati
 
Član
Ma stavit nula promila, il neku smjesnu cifru tipa 0.01. I kazne roknut astronomske, fino poboljsat sigurnost a usput i budzet napuniti :icon_smile:
 
Član
syncro je napisao(la):
Ma stavit nula promila, il neku smjesnu cifru tipa 0.01. I kazne roknut astronomske, fino poboljsat sigurnost a usput i budzet napuniti :icon_smile:

tako bi se nesto postiglo hehheheheheh;)
 
syncro je napisao(la):
Ma stavit nula promila, il neku smjesnu cifru tipa 0.01. I kazne roknut astronomske, fino poboljsat sigurnost a usput i budzet napuniti :icon_smile:

Nije ovo što je dozvoljeno tako tragično al je problem što se slabo kontroliše i što su kazne očito male...nek lupe malo za sve kazne kakve su u Hrvatskoj pa da vidimo kako će se onda ne poštovati propsi...al sve dok kod nas pali "cvaja na kafu" niš od toga!
 
Član
Cesto sam pijan vozio i jbg ne mozes nikom nista reci dok sam na svom primjeru ne shvati......Nisam placao kazne ali sam auto izmucio samo tako...Jbg treba odmah po novcaniku udarit i tatinim sinovima i ostaloj raji....Pa npr ko ima viska hiljadarku nek pljune i tako svima.....:icon_confused:
 
Član
syncro je napisao(la):
Ma stavit nula promila, il neku smjesnu cifru tipa 0.01. I kazne roknut astronomske, fino poboljsat sigurnost a usput i budzet napuniti :icon_smile:


Nema koristi od Drakonskih kazni,ko je pio piti će i dalje i sjesti za volan,ko je vozio brzo,voziti će i dalje,ako će se kontrolirati kontrolirat će se prvih mjesec dana i opet po starom poveden mišlju,ma neće mene.
Uvijek će biti maminih i tatinoh sinova koji misle da su boga uhvatili za ja.. i misliti da im nitko niš nemože(u većini slučajeva prolaze sa opomenama),a što se tiče ovih alkosa koji sjednu za volan i nerijetko skrive prometnu di netko ni kriv ni dužan nadrlja ja bi mu se mame naj... i nebi ga materijalno kažnjavao jer to je preblago koliko god ga se kaznilo , ja bi išao oko za oko zub za zub i da vidi , ak je netko zbog njega ostao invalid brale pa i taj bi prosao tako ili jos i gore,pa da vidi onda sto je napravio, bio bi mu i sudac i porta.:icon_mad:
 
Član
vidi ovooo....sve andjeli i nevinascad...niko ne pije i vozi...kako ste samo vi savjesni vozaci..svaka vam cast...
 
Član
dzabe vam je opet,piti il ne piti,kad neki tatin i mamin sin naleti sa autom od 100 i nesto konja i pokupite ko lopatom,tu nema spasa,nemozes se na nasim cestama normalno pjeske odat a kamoli sa autom ici
 
4g63t je napisao(la):
syncro je napisao(la):
Ma stavit nula promila, il neku smjesnu cifru tipa 0.01. I kazne roknut astronomske, fino poboljsat sigurnost a usput i budzet napuniti :icon_smile:


Nema koristi od Drakonskih kazni,ko je pio piti će i dalje i sjesti za volan,ko je vozio brzo,voziti će i dalje,ako će se kontrolirati kontrolirat će se prvih mjesec dana i opet po starom poveden mišlju,ma neće mene.
Uvijek će biti maminih i tatinoh sinova koji misle da su boga uhvatili za ja.. i misliti da im nitko niš nemože(u većini slučajeva prolaze sa opomenama),a što se tiče ovih alkosa koji sjednu za volan i nerijetko skrive prometnu di netko ni kriv ni dužan nadrlja ja bi mu se mame naj... i nebi ga materijalno kažnjavao jer to je preblago koliko god ga se kaznilo , ja bi išao oko za oko zub za zub i da vidi , ak je netko zbog njega ostao invalid brale pa i taj bi prosao tako ili jos i gore,pa da vidi onda sto je napravio, bio bi mu i sudac i porta.:icon_mad:
A ti ne piješ kad voziš :icon_question:
Eto znaš sam da ne moraš ni pjan biti da nekom napraviš problem u životu na takav način i to ti oko za oko NC!Nadam se da ne uključuješ tu i svoj slučaj!Ma neću više niš reći..nema svrhe i tako, kako je nije bilo ni do sad! :icon_confused:
 
Član
nit sam pio,nit cu ikad pit,a pogotovo ak cu za volan...dovoljna mi je cinjenica da i trijezni ljudi ginu...a vidio sam sinoc slike auta kod ovog momka sto je postavio temu,Boze sacuvaj :S
danas se malo vozikao,vidio i drvo gdje je udario :S zao mi cure koja je nevina nastradala...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top