Alkohol i volan neide..!!!

Alkohol i volan neide..!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Default je napisao(la):
ma mozes ti qme popit, al kad popijes i vozis onda lagano 30 do 50km/h i samo pratish zutu liniju sa desne strane :)

tako je moj jaran jednom. samo sto je njegova zamisao bila da prati bijeli liniju sa lijeve strane..i u toku voznje kaze ne mogu ja da vidim linije nigdje, nema je kaze..kad slucajno podigo glavu ono linija na desnoj strane..preso covjek u lijevu traku skroz :lol:
 

JD.

Član
joj nemojte sad suplje eto svi savjesni vozaci niko nikad nije zakon prekrsio... :lol:


moze se malo i popiti pa voziti, nista strasno, al lagano... a ko se kretenise i divlja taj ce divljat i trijezan i pijan pa je svejedno u neku ruku...


a kad se napije toliko da ne moze vozit normalno e to je vec problem, ali 90% ljudi se ne napije toliko...



a za ovo nemam komentara, gdje je to auto sto mu je izletilo ako je ono krivo ? ovdje je izgleda tipicno glupiranje vozaca uzrok nesrece pa tek onda alkohol.
 
Član
koliko sam ja skonto,nije njemu auto izletilo,nego on autu:icon_question: valjda se prepao,il sta vec,i odletio u drvo...nije bilo sudara s autom...kad na to dodas cinjenicu da je bio pijan,i da je tu noc pocela cesta smrzavat,eto ti rezultata...
 

JD.

Član
u prvom postu pise da mu je navodno auto izletilo... a u novinama nista ne pise, samo pise da je brzo vozio i izletio...

a bas zato i kazem, moglo se isto ovo desiti i bez alkohola...
 
Član
ne mozes vozit onako brzo bez alkohola po gradu,4-5 onih zeljeznih stubica izvalio iz zemlje,i drvo poceo cupat iz zemlje...a prije toga je skocio na trotoar,to ga je poprilicno zaustavilo...a sta ce mu auto izletit navecer u 12,nigdje nikog,to je suplja,bar ja mislim...brzo vozio,pocelo ga nosat,na tom mjesto je neravna cesta,ima udubljanja i izbocina...al et,kako god bilo,zao mi cure:icon_sad:
 
Član
Aj ba svi ste vi savjesni vozaci ..neserite ba..Nije trebao pjan za volan niti onako brzo voziti ,ali kad vec jeste ajd mi recite sta biste vi uradili da ste u toj situaciji gdje gubite kontrolu nad autom..nista..usrali biste se bas kao i on i molili boga da neudarite nekog...Dogovorio se on s momkom..kupit ce mu auto , a sto se tice policije i prekrsaja to cemo tek da vidimo..nesumnjam da ce biti dobre cifre i oduzimanje vozacke na odredjen period...A sto se tice momka i djevojke oni su OK..momku nije nista..a djevojka ce izaci i prohodati za neka 2-3 mjeseca!!!

Evo slika od auta..
 
Ovdje gdje se ovo desilo je milion puta krpljena cesta i to je najgora dionica u Ze:icon_mad:
Momak je vozio prebrzo,auto malo zaplesalo i baci ga na trotoar,danas sam to saznao,a znam i te momke...
jbg sve mlado oko 20-tak godina
 
Član
A osim toga..ja sam ovu temu stavio samo da se zapitate i da skontate da to netreba..a ne da vi papci neki osudjujete i sta znam..
 

JD.

Član
edoze je napisao(la):
cisto sumnjam da bi neko trijezan po LEDU,jer to upravo i jest bilo tu noc,i po rupama vozio prebrzo;)

da je bogom tako ko sto ti kazes, bilo bi 5 puta manje udesa ( nije alkohol jedini uzrok teskih nesreca )
 
Član
J[b]D. je napisao(la):
da je bogom tako ko sto ti kazes, bilo bi 5 puta manje udesa ( nije alkohol jedini uzrok teskih nesreca )

govorim konkretno za ovu dionicu,vecina ljudi u drugoj brzini prelazi tih 20-30 metara,stvarno nikog nsiam vidio da divlja...al upravu si,kome je do divljanja,divaljat ce kako god...al nazalost,plate oni koji nisu krivi,cesto pjesaci :S
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top