Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Član
Dado16v je napisao(la):
Daj mi neku caku kako ih odlijepit :lol::lol:
Izrezao sam za 2 bocna stakla, fino pase samo mi se neda odlijepit mamicu mu

istim postupkom kako si zalijepio tako pokusaj i odlijepit, odguli kraj ako mognes, i onda kvasi i skidaj, ja sam tako skidao jednom, u slucaju da ne mognes onda benzin majka:cool::cool:
nisi ti to davno zalijepio, ne bi trebao imati problema, spricaj i polako odljepljuj
 
Član
Ma nismo se skontali... Foliju sa svoje alfe sam skinuo i bacio je... Ovu sto sam kupio sam izrezaio ali kako da skinem najlon sa nje, da dodjem do onog ljepljivog sloja... Pokusao sam i ebavao se al' kad uspijem uvijek se skida i boje tako da ne valja nista..Kvasio sam, pokusavao zarezati, davao curama da pokusaju noktima al' nista drug :icon_sad:
 
Član
Dado16v je napisao(la):
Ma nismo se skontali... Foliju sa svoje alfe sam skinuo i bacio je... Ovu sto sam kupio sam izrezaio ali kako da skinem najlon sa nje, da dodjem do onog ljepljivog sloja... Pokusao sam i ebavao se al' kad uspijem uvijek se skida i boje tako da ne valja nista..Kvasio sam, pokusavao zarezati, davao curama da pokusaju noktima al' nista drug :icon_sad:

zarezi je malo na kraju, pokvasi i pomalo guzvaj na kraju, popustit ce, i odlijepit ces najlon:cool::cool::cool:
 
Član
Guli se farba, pokusao sam i tako... Odoh opet nesto eksperimentisat pa ti javim...a i ti javim ako skontas neki nacin ;)
 
Član
Dado16v je napisao(la):
Guli se farba, pokusao sam i tako... Odoh opet nesto eksperimentisat pa ti javim...a i ti javim ako skontas neki nacin ;)

ma brate odlijepio sam ih mali milion do sad, nezz kako se toliko patis oko toga
kazem ti, zarezi je na kraju, pokvasi fino, i odvojit ces,mozda je stara folija, pa te jebe, ne bi me cudilo, to u Fis-u godinama stoji
 
Član
Druze, to je najmanji problem kako odlijepiti, problem je postaviti na staklo a da ne ostanu cize. Uglavnom. odsjeci dva mala komadica selotejpa ili jos bolje krep trake, zalijepi jedan komadic s jedne, a drugi s druge strane folije tako da kada ih djelomicno sastavis, da se zalijepe jedan za drugi i kada se zalijepe samo ih rastavii. Ako si radio sa krep trakom lahko ces traku skinuti sa folije koja se lijepi na staklo samo kvaseci traku sa vodom, a sa selotejpom ces imati malo vecih problema. Ako nisi razumio, reci pa cu pokusati jos pojasniti. Sretno sa zatamnjivanjem...
 
Član
Sa krep trakom se nisam susretao, a to za selotep sam pokusao i nece. Uspijem nekako odvojiti najlon ali skida se boja tako da cu kupiti novu foliju jer je ova stara kao sto Armin kaze.;)
 
Član
dobra alfa pravo :cool: skoro svaku noc budem na kalbunaru cini mi se da vidjam alfu stalno :icon_question:
 
Član
Ma ako ih uspijes odlijepit slobodno ih sebi i zalijepi xD
ja sam od ovih odustao skroz...kupit cu druge... nece mamicu mu ebem :icon_mad:
 
BHT Ovisnik
cek,nisam skontao,skinuo si folije sa zadnjih stakla sto si nekome platio da ti uradi pa ti pokusavas sam ili :icon_question:
 
Član
Dado16v je napisao(la):
Ma ako ih uspijes odlijepit slobodno ih sebi i zalijepi xD
ja sam od ovih odustao skroz...kupit cu druge... nece mamicu mu ebem :icon_mad:

stare sto posto,zato nisi mogao odlijepit, imao sam par puta takav slucaj,mozes se na nos nasadit al je ne mozes razdvojit od najlona nema sanse, kupi ti druge pa se vjezbaj,ako bude trebao koji savjet znas gdje sam:cool::cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
cek,nisam skontao,skinuo si folije sa zadnjih stakla sto si nekome platio da ti uradi pa ti pokusavas sam ili :icon_question:
Dobro si skontao. Platio 20km da mi uradi 2 bocna stakla sa 100% folijom. Sminka je to jer mozes "klempu" vozati nazad a da te niko ne zakamenja :lol: ...zezam se... Skinuo jer je navecer vidljivost slaba a zafrkano mi uci u garazu pa nisam htjeo da glumim nesto, nego kupio ove koje su slabije (60-70%) ali eto stare pa mi nije poslo od ruke.
ArminM je napisao(la):
Dado16v je napisao(la):
Ma ako ih uspijes odlijepit slobodno ih sebi i zalijepi xD
ja sam od ovih odustao skroz...kupit cu druge... nece mamicu mu ebem :icon_mad:

stare sto posto,zato nisi mogao odlijepit, imao sam par puta takav slucaj,mozes se na nos nasadit al je ne mozes razdvojit od najlona nema sanse, kupi ti druge pa se vjezbaj,ako bude trebao koji savjet znas gdje sam:cool::cool:

Kupit cu ovih dana.

Ev i jedan update...

Krovni spojler GTA Look kupljen, u subotu idem u Banja Luku po njega pa onda mora na lakiranje i montiranje.

Prodaje li neko Tomason TN1 felge ?
 
Top