Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
taxi bar gradiska prodaje te feluge :cool:

Ne dolazi u obzir :lol::lol:

btw. evo spojler kako izgleda

2837_0.jpg
 
Član
to je odlican spojler, dugo sam trazio polovnog ali nigdje, mozes li reci koliko si ga platio i gdje si nabavio,moze i na PM. I jos nesto, ako mislis mijenjati najljepse alfine 147 felge za tomason TN1, napravices korak unazad, tomasonke su toliko obicne koliko su te supersport posebne.
 
Član
dumpors je napisao(la):
to je odlican spojler, dugo sam trazio polovnog ali nigdje, mozes li reci koliko si ga platio i gdje si nabavio,moze i na PM. I jos nesto, ako mislis mijenjati najljepse alfine 147 felge za tomason TN1, napravices korak unazad, i to veliki.

dumpors citas mi misli defintivno, mislim da nema potrebe za zamjenom feluga, al definitivno;)
 
Član
Nemoj niposto mijenjati felge, vjeruj mi da neces naci felge da stoje ko superstpot na 147-ci, kao sto rece dumpors bezveze ces se unazaditi. Pametu u glavu ;)
 
Član
dumpors je napisao(la):
to je odlican spojler, dugo sam trazio polovnog ali nigdje, mozes li reci koliko si ga platio i gdje si nabavio,moze i na PM. I jos nesto, ako mislis mijenjati najljepse alfine 147 felge za tomason TN1, napravices korak unazad, tomasonke su toliko obicne koliko su te supersport posebne.

Drug ovo je nov spojler, nikad farban nit montiran. Nasao na .hr oglasniku i stupio sa momkom u kontakt, vjerovao ili ne 100km ce me kostati.
 
Član
dobra cijena, mozda cak i znam od koga si ga kupio ali tad je cijena bila 100e. Odlicno, lakirat mozes i sam. ;)
 
Član
Ma ide u trampu u kojoj sam ja izvukao deblji kraj :lol::lol:
a lakirat cu sam, da ne bih jos i to placao xD
 
Član
Posto nisam na pocetku pisao, sad cu.. Ovo planiram uraditi na alfi :

- Zatamniti bocna stakla i zadnju sajbu ( u pripremi )
- Spojler GTA Look ( lakirat i montirat - u pripremi )
- Ukinuti lajsne na karambolkama ( next )
- Nabaviti bi-xenon lece
- Opruge

Ovo u pripremi ce iduce sedmice biti gotovo pa ce biti update (slike), lajsne bi trebao dok dobijem pare za rodjendan :lol:
 
Član
odlican plan osim lajsni,ne zato sto lose izgleda nego sto je mnogo posla i novca za malo efekta. Moraces branike komplet lakirati,sto je steta ako je lak dobar jer rizikujes da novi ne bude tako dobar. Dobro razmisli.
 
Član
dumpors je napisao(la):
odlican plan osim lajsni,ne zato sto lose izgleda nego sto je mnogo posla i novca za malo efekta. Moraces branike komplet lakirati,sto je steta ako je lak dobar jer rizikujes da novi ne bude tako dobar. Dobro razmisli.

Mozda je nazad malo efekta.. Znam citav proces sta se treba raditi pa tako i za lakiranje, to si upravu ali ako se vec izdvoje fine pare mora i lak biti dobar. Razmislit cu, pricao sam sa Robijem sa alfista i on mi objasnio sve i ubijedio me da se ne bih pokajao.
 
Član
hehe,od njeg si i spojler maznuo. Njegova je isto bez lajsni cini mi se. Dobro to izgleda i od naprijed i pozadi. Pokusaj naci originalni dupont lak,kod nas vecina radi mobihelom,ja sam radio prednji branik s njim,po kodu boje je zamijesan,ali opet ima mala razlika,zato ti govorim.
 
Član
Jesam, jesam. Ma vidjet cu po spojleru da li da mijenjam lak ili isti, a ako je sitna razlika moze se to poliranjem srediti.
 
Član
Spojler kad je stigao :

07102011364.jpg


i nakon lakiranja

08102011366.jpg

08102011368.jpg


Nije namontiran jos... Evo kako mi je momak objasnio stra treba pa ako moze to na naski :D

"Znači kad ga montirate morate ga sa svake strane stisnuti (najbolje malo našpanati gurtnom), kako bi se namjestio. Znači španaš sa strane kako bi se malo ispupčio na sredini. Pazi ne treba ga jako španati, malo samo."
 
Top