Alfa 147 selespeed

Alfa 147 selespeed

Član
TDi Power je napisao(la):
Autic je extra fkt vidi se iz prilozenog i ja sam uzeo taj model:icon_smile:

vidio sam...:icon_smile:
neces se pokajati....;)

jest da trazi paznje ko zena...ali nema veze...:icon_biggrin: zapostavi je malo i debelo ce te kostati...:lol::lol::lol:
 
Član
eo da nesto dopisem..nisam odavno....:icon_biggrin:
malo mi je cudno bilo da mi board stalno pokazuje potrosnju iznad 18l(cak i na 25l je znalo stajati). odem u ACF na dijagnostiku i utvrdi mi dvije greske-lambda sondu i termostat. za lambda sondu me i ne cudi bas,jer mi se katalizator rasp'o i izletio kroz auspuh...:lol:
odem kupim termostat,zamjenim i razlika ogromna...sto sam prije za 10KM mogao preci 10-20Km sada za iste pare predjem 45-50Km. nevjerovatno,ali tako je...auto se sada puno brze zagrije,ali ne prelazi radnu(90°),grijanje u kabini je isto puno bolje....to je sto se tice potrosnje...jos sutra imam zakazano u servisu da mi faziraju motor,jer su mi rekli da nije u fazi, NIKAKO,...pa javim razliku i kad mi to urade....

malo sam i cackao oko farova....postavio sam sociva...postavim slike veceras,na poslu sam,a slike kuci na kompu....eto...toliko sad...
 

DSA

Član
adoswr je napisao(la):
...sto sam prije za 10KM mogao preci 10-20Km sada za iste pare predjem 45-50Km. nevjerovatno,ali tako je...

vozis ovakvo auto, a sipas za cenera..vrlo zanimljivo :lol:
 
Početnik
DSA je napisao(la):
adoswr je napisao(la):
...sto sam prije za 10KM mogao preci 10-20Km sada za iste pare predjem 45-50Km. nevjerovatno,ali tako je...

vozis ovakvo auto, a sipas za cenera..vrlo zanimljivo :lol:


covjek je mislio vise figurativno....:icon_biggrin:

147-mica mi se bolesno svidja...:icon_rolleyes:
 
Član
Extra ti je alfica;)dugo sam želio baš ovakvu 147,a jednom zamalo nekupih 156,isto sa 2.0 twinspark motorom.Odustao sam zbog skupih(nekih) djelova te zbog nedostatka dobrog servisa u blizini Mostara.Nisam ništa lijepo čuo za taj mjenjač u alfi,daboga te dobro služio:icon_smile:
 
Član
DSA je napisao(la):
adoswr je napisao(la):
...sto sam prije za 10KM mogao preci 10-20Km sada za iste pare predjem 45-50Km. nevjerovatno,ali tako je...

vozis ovakvo auto, a sipas za cenera..vrlo zanimljivo :lol:

:lol::lol:vjeruj mi da sam mjesecno trosio 300+Km na gorivo...to ti je prosjecno 10Km dnevno(i vise)....sto je za ovo doba recesije malo previse,kad uzmes u obzir da se neki vozaju za 50-60Km cijeli mjesec....;)
ali kako god..ne zalim nasuti i potrositi kad ju je gust voziti...:123:

ZELA GTI je napisao(la):
Extra ti je alfica;)dugo sam želio baš ovakvu 147,a jednom zamalo nekupih 156,isto sa 2.0 twinspark motorom.Odustao sam zbog skupih(nekih) djelova te zbog nedostatka dobrog servisa u blizini Mostara.Nisam ništa lijepo čuo za taj mjenjač u alfi,daboga te dobro služio:icon_smile:

ma vala sve je to relativno...koliko je skupa toliko i nije...jedino za raznorazne senzore se treba brinuti,jer su oni skupi ko dragi kamen(vode i secera poneses u servis kad ides da pitas koliko je neki senzor para).:lol: :lol:


hvala na pohvalama...;)
 
Top