Alfa 147 selespeed

Alfa 147 selespeed

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Extra ti je alfica;)dugo sam želio baš ovakvu 147,a jednom zamalo nekupih 156,isto sa 2.0 twinspark motorom.Odustao sam zbog skupih(nekih) djelova te zbog nedostatka dobrog servisa u blizini Mostara.Nisam ništa lijepo čuo za taj mjenjač u alfi,daboga te dobro služio:icon_smile:

Dijelovi i nisu nesto posebno skupi u odnosu ne njemacka auta,a imas servisera u Capljini,zakon za alfe,moju odrzava, ustvari srecom jos ne odrzava mnogo, jer sam samo mjenjao jednu lafetu i par gumenih caura na zadnjem ovjesu, na vlastito insistiranje :icon_smile:

Hajde daj tu sliku leca da vidim kako izgleda i sta se dobija stim, naravno i par savjeta za postavljanje ako nije tesko,mozda i ja nesto probam jer bi volio xenone ubaciti.
 
Član
evo sa malim zakasnjenjem i slike...kako je to ispalo sa socivimo(nikakoda ugrabim vremena da ih postavim)








 
Član
hvala vam ljudi...a registracija i mene nervira,ali sta cu...skinem je i odma policija mase lizalima...jos samo ove prelaze izmedju karambolki i nastavaka da sastavim,i onda je vrijeme da se malo i spusti...;)
 
Top