Alfa 147 selespeed

Alfa 147 selespeed

Član
Prelijepa Alfa moja nepreboljena ljubav...brat mi imao crvenu takvu...nije mi stari dao da mjenjamo...
Neki dan sam vidio ovu alfu na kosevu pred bolnicom ja sam bio sa onim plavim focusom ako se sjećaš?
Prijatelj mi je imao Alfu GT 2.0 JTS selespeed i dva puta mu crko mjenjač...
Valjda neces biti takve sreće...nek te dobro služi i čuvaj je ;)
 
Član
robyby89 je napisao(la):
Prelijepa Alfa moja nepreboljena ljubav...brat mi imao crvenu takvu...nije mi stari dao da mjenjamo...
Neki dan sam vidio ovu alfu na kosevu pred bolnicom ja sam bio sa onim plavim focusom ako se sjećaš?
Prijatelj mi je imao Alfu GT 2.0 JTS selespeed i dva puta mu crko mjenjač...
Valjda neces biti takve sreće...nek te dobro služi i čuvaj je ;)

mislis na CUM-u..? bio parkiran do mene?
nadam se da cu ja vise srece imati nego tvoj prijatelj...:icon_confused:
 
Član
adoswr je napisao(la):
robyby89 je napisao(la):
Prelijepa Alfa moja nepreboljena ljubav...brat mi imao crvenu takvu...nije mi stari dao da mjenjamo...
Neki dan sam vidio ovu alfu na kosevu pred bolnicom ja sam bio sa onim plavim focusom ako se sjećaš?
Prijatelj mi je imao Alfu GT 2.0 JTS selespeed i dva puta mu crko mjenjač...
Valjda neces biti takve sreće...nek te dobro služi i čuvaj je ;)

mislis na CUM-u..? bio parkiran do mene?
nadam se da cu ja vise srece imati nego tvoj prijatelj...:icon_confused:
Je bio parkiran do tebe pa smo morao sklonuti auto...
Nadam se i ja..al je ta selespeed pravo uzitak za voziti...
 
Član
Alfa ti je extra...obozavam ovaj model 147, prelepa je! Steta samo sto je taj menjac...cuo sam da je ocajan
 
Član
alfa je dovoljno extra,,,dizajn italia nema dalje,,,,,iako sam sre dosta vozaca alfe koji kazu da je sklona cestim kvarovima:icon_question:
 
Član
AnDel je napisao(la):
alfa je dovoljno extra,,,dizajn italia nema dalje,,,,,iako sam sre dosta vozaca alfe koji kazu da je sklona cestim kvarovima:icon_question:

hvala...a za kvarove ne znam sta bi ti reko...:icon_confused: samo redovno odrzavanje...

SKOYA je napisao(la):
Alfa je za 10.;)Moram je jos malo pgledat:lol::lol:

:cool::cool::cool::cool:
 
Član
predobra alfa,jedino ti sto si osjetio po dzepu znas da je udarana,extra je ukomponovano,ponovo je kao nova,svaka cast,punooo srece ubuduce;););)
 
Član
ArminM je napisao(la):
predobra alfa,jedino ti sto si osjetio po dzepu znas da je udarana,extra je ukomponovano,ponovo je kao nova,svaka cast,punooo srece ubuduce;););)

to jeste...stvarno je odlicno uradzena...ja prezadovoljan....;)
 
Top